zjentek

Která kombinace jídla je podle Vás nejméně vhodná?

Kombinace poživatin.

Nejlepší odpověď
Rokio

Kombinace třešní s mlékem.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Něco, co je (pro mě) primárně slaný a udělá se z toho jídlo sladký… Těstoviny/špalíčky s mákem, třeba. Naprosto odpudivá kombinace pro mě.
Jednou v indický restauraci, kde nám indický disko hulákalo přímo nad hlavou, jsem si objednala šafránovou rýži, protože mi to znělo zajímavě. K tomu kotlík se špenátem a panýrem (takovej ten jejich sýr). No, a oni neuměli moc česky a v menu to taky napsaný nebylo, takže jsem měla sladkou rýži se špenátem. Doma jsem šla 2× zvracet.
Zmrzlina a pivo je taky zaručená po*íračka. A nedávno jsem zjistila, že i jabko s červenou řepou.

Kepler

Syrové kyselé zelí, hrách a pivo. Reaktivní pohon zaručen.

marci1

Špenát s knedlíkem, špagety s kečupem, chleba namazaný čímkoli sladkým (fuuj). 🙂

Tw!st

třešně s mlékem… ani ne proto že by to spolu nechutnalo, ale spíš protože je to pak v noci pěkná „zábava“

Kulpix

Žvýkačka a mák
Mák a minerálka
Banán a sprite
Po vyčištění zubů se napít limonády

Mnohem mnohem dalších.

da ny

S ohledem na mé chuťové preference nebo lidské zdraví …? ;)
Takové nevhodné prohřešky jsou v české kuchyni běžnou praxí…
Nevhodná je pro mne kombinace ovoce a zaleniny v jedné misce nebo sklenici.
Bramborové knedlíky k rajské omáčce (Německo) mi také moc nejely…

Lgee

Slané se sladkým nápojem