hmmm

Která hudební skupina toho podle vás nejvíce ukradla ?

Nemám na mysli DJe, kteří samplujou z jiných nahrávek, ani revival skupiny.

Doplňuji:
Podle mě toho docela dost ukradli White Stripes, kteří mi hodně připomínají Led Zeppelin a Nirvánu. Sice mám tuhle skupinu rád (od alba elephant mi připadá, že jsou o něco kreativnější), ale pořád když je slyším, tak si říkám ,,sakra tohle už jsem někde slyšel,,. Navíc jsou podle mě hodně přeceňovaní a opravdu nechápu v čem může být Jack 17. nejlepší kytarista podle časopisu Rolling Stones. Technicky jsou jejich písně někde na úrovni Nirvány a jeho techika není kdovíjak průlomová, v podstatě jen vrátil do rádií garážový rock n roll.

Nejlepší odpověď
anonym

Spousta českých zpěváků,kteří kopírovali a kopírujou cizí písně v překladu do češtiny:Neckář,Von­dráčková,Zago­rová,Rottrová,Bo­bek,Gott,Černoch a spousta dalších.Pak kapela Rangers-Plavci ta toho okopčila dost,Arakain,Gre­enhorns,
Skupiny většinou ty co hrají na zábavách a některých bigbítech po vesnicích,ti kopírujou skoro všechno.Mám rd kapely ,co hrají jen svůj žánr a toho se drží.
Nemám rád kapely co kopírujou cokoliv s vyjímkou ,když třeba nějaká kapela světovýho kalibru si pozve někoho na koncert a spolu si to zahrajou ,nebo jí to zahrajou na jejich počest,viz toto:nepřehlídni Obamu s manželkou.....
http://www.flix­xy.com/ann-and-nancy-wilson-heart-stairway-to-heaven.htm#.UORRE6w-krA

Další odpovědi
ten který je

Takovým zlodějíčkem lze považovat prvního zpěváka skupiny Deep Purple,Roda Evanse.Ten v r.1980 vystupoval po USA s partou hudebníků pod názvem Deep Purple.Trestem byla tučná pokuta a konec honorářů za první tři alba která nazpíval s Deep Purple.
Jinak moc nemusím kapelu Jorn,která mi připadá jako plagiát Ronnieho Jamese Dia.

mojitek

Tak myslím,že velká zlodějna byla od Kaomy ,a to Lambada(i když se mi líbí). Originál je tady : https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MyLssoLHkKE

Jugar : všechny předělávky nelze házet do jednoho pytle.Mnoho z nich je stokrát lepších než v originále a většinqa lidí už ani ty prapůvodně nazpívané už ani nezná.

Hykam

V poslední době One Direction, ne celé písničky, ale melodie.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8Z4U3iQwx6I
Doplňuji:
Zkomerčněná trapárna.

ten který je

Hmmm:Taky mi je připomínají.