NIČITEL

Která freestyle koloběžka je lepší?

Dobrý den rozumí zde někdo freestyle koloběžkám? Chtěl bych s tímhle sportem začít a vybírám si první koloběžku…Poradí mi někdo která je z těhle dvou lepší?
http://www.de­cathlon.cz/ko­lobezka-mf-one-bila-id_8317495.html#con­cept
https://www.giz­mania.cz/frees­tyle-scooters/brute-jr-scooter-black-red.html
předem moc děkuji

chtěl bych hodnocení kvality ne vzhledu
děkuju

Nejlepší odpověď
ReHu

Obecně bych nebrala ani jednu, ale pokud je potřeba volba mezi těmito 2, pak ta z Decathlonu.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤­¤¤¤¤¤¤¤¤

Kdo hodnotil vzhled?

Další odpovědi
anonym

Ani jedna,protože obě jsou moc"levné".

Pokud kluk nemá boty aspoň za „dva a půl“,tak ho nechci.

Michálek1245

Podle mě je v rámci té cenové kategorie lepší asi ta druhá. Na druhou stranu jsou to fakt levné záležitosti a těžko říct, jestli bych je vůbec řadil do kategorie freestyle. Mě teda v poslední době baví více chopper koloběžky. Jsou to teda spíš stroje do města a na silnici, ale musím říct, že mě baví i v lehkém terénu. Na víkendový výlet fakt ideální záležitost.

gecco

Pumíku – a nechtěla bys ani takovýho, kterej by za dopoledne ´zrušil´ několik takových kolobrnd?
😉