kamylala123

Kritické myšlení – otázka do příjímaček na VŠ, naleznete správnou kombinaci?

Zdravím Vás, už nějakou dobu se potím s toutu otázku, nedokázal byste mi někdo nejen na ni odpověd, ale zdůvodnit postup?
Je možná pouze jedna odpověd.

Nejlepší odpověď
zjentek

Crha Erbová Adamec. Postup zdůvodni v diskuzi.

Další odpovědi
df

Pořadí konzultací bude Crha Erbová Adamec. Bílá a Dlouhý celé dopoledne učí. Spravně je e

aliendrone

Tak se nad tínm KRITICKY zamysli. :)
Hned z první je z rozvrhu zřejmé, že v žádném případě nemůže být v kombinaci Bílá či Dlouhý. Jednoduše proto, že CELÉ dopoledne mají totálně zasekané (bez přestávky vyučují). Jejda, už NEMUSÍŠ ani přemýšlet dál, protože z nabízených možností zbývá jenom „E“. Kapišto?

Pro jistotu ověř – ANO, lze konzultovat v pořadí Crha, Erbová, Adamec. A KDE jsou vlci? ;) :)

Kazatel

To není kritické myšlení, ale logické myšlení. A pokud toho není někdo schopen, obávám se, že nemá co dělat ani na střední, natož na vysoké. Správná odpověď tu již padla, tudíž netřeba opakovat.

kamylala123

Zdravím, ano dle výsledku, je tato kombinace správná odpověd (tedy za E) nicméně, mně pořád nedochází, proč právě tato kombinace je ta vítězná, protože mě přijde, že je možná i kombinace A) i B)..

seraphico

  1. to nemůže být, protože Dlouhý vyučuje od 8:00 do 11:15 dějiny starověkého Řecka a od 11:30 do 13:00 historii ČR čili nemáte šanci konzultovat s ním před 13. hodinou.
  2. to také nemůže být, protože zase Bílá vyučuje od 8:00 do 9:30 a od 9:45 do 13:00, takže tu také nezastihnete pro konzultace.