jancek

Kouříte klasické cigarety? Nebo nějaké jiné? Vychytávky?

Jsem kuřák a nějak se snažím kouřit zdravěji, no nic méně o tom moc nevím a tak jsem se chtěl zeptat jestli víte o nějakých vychytávkách, zdravějších cigaretách, či jakékoliv jiné vymoženosti, vychytávky. díkec

Nejlepší odpověď
Edison

Neexistují zdravější cigarety. Jen méně nezdravé. Já kouřím – vapuji – elektronickou cigaretu. Míchám si vlastní příchuť, kterou jsem si i sám vivinul. Oproti iquosu to má tu výhodu, ž pufám jen když chci a mnohem větší spektrum chutí.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jo, ty nejtvrdší, žádný lajtky, když už si huntovat zdraví, tak ať to stojí za to …

… FIAsh7 a Rokio jakožto nekuřáci, asi jste neporozuměli otázce …

Kepler

Cigarety si balím sám, ale rád bych někdy vyzkoušel takovou tu vapovačku na zahřívaný tabák, či jak se tomu správně říká. Bohužel jsem ještě neměl tu možnost.

FlAsh_7

Nekouřím, kouření je zabiják zdraví a peněženky!

Rokio

Jsem nekuřák. Kuřáci škodí nejen sobě, ale i okolí.

briketka10

Mám Iqos. Někdy si dám klasickou práskací Bensonku :)

kocicinka2

k čemu všemu je to přesně dobré? Kolik to stojí? Kde se to dá sehnat? Můžete o tom napsat více informací? vy co víte a co máte vyzkoušené?

Edison

Výhodou obou systému, jak e-cigarety na e-liquid tak i Iqos je ten, že nic nehoří, takže nevznikají karcinogenní a jiné látky vznikající hořením. E-cigareta, oproti Iqosu má tu výhodu, že si třeba jen tak jednou pufnu a zadse to schovám do kapcy. Další výhodou je nepřeberné množství chutí, a může být i bez nikotinu. Výhodou Iqosu je to, že je tomnohem bližší klasické cigaretě a je to mnohem menší. Pokud si ale někdo chce užívat mraků kouře a výrazných chutí s velkým výběrem Iqos prto něj není. Ceny různé, podle toho, co to umí, jak to vydrží a podobně. Oproti klasickým cigaretám lze na e-cigaretě ušetřit celkem dost. U iqosu nevím. Hledej pojmy „e-cigareta“ a „iqos“. Dozváš se mnohem víc, než bychom ti tu my napsali.

jancek

s čím musím souhlasit je to že stopfiltr je fakt nejlepší, co se týče filtrů a zdraví, však se to taky prodává v lékárnách žejo

adelickaa

No super a něco dalšího? tady se to konečně nějak rozjíždí, to je moc dobře :) se ještě snad i něco přiučím

hanak884

zkus www.stopfiltr.cz to je filtr který se dává na cigarety a zachytává dehet, je to dobrý, stojí za vyzkoušení a je to skoro zadarmo

adelickaa

tady se ta diskuze rozjíždí. ale je fakt že nekuřáci třeba taky něco znají nebo poradí :D já se teda ráda taky přiučím :)

Pepa25

Mc Merkurion: ano, my nekuřáci nerozumíme otázce, protože nic jako „zdravější kouření“ neexistuje. Leda kouřit míň …

Mc Merkurion

… tos mi sakra řekl novinu, to jsem netušil … a ani si toho nevšiml, když to píšou na každý krabičce !!!

Edison

Keplere, vaping a nahřívání tabáku jsou právě dva zcela rozdílné přístupy. Vaping, je vyvíjení páry nahříváním kapaliny, která s tabákem nemá pra nic společného, kdežto nahřívání tabáku je právě systém iquos, kde se elektrickým tělískem nahřívá opravdový tabák. Už jen tím, že nedochází k hoření ani u jednoho systému nevzniká kouř, který by mohl obsahovat karcinogení látky vznikající právě hořením.

Edison

Proč sem píší ti, co k tomu vůbec nemají co říct???