Avatar uživatele
jancek

Kouříte klasické cigarety? Nebo nějaké jiné? Vychytávky?

Jsem kuřák a nějak se snažím kouřit zdravěji, no nic méně o tom moc nevím a tak jsem se chtěl zeptat jestli víte o nějakých vychytávkách, zdravějších cigaretách, či jakékoliv jiné vymoženosti, vychytávky. díkec

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 1651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Neexistují zdravější cigarety. Jen méně nezdravé. Já kouřím – vapuji – elektronickou cigaretu. Míchám si vlastní příchuť, kterou jsem si i sám vivinul. Oproti iquosu to má tu výhodu, ž pufám jen když chci a mnohem větší spektrum chutí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, ty nejtvrdší, žádný lajtky, když už si huntovat zdraví, tak ať to stojí za to …

… FIAsh7 a Rokio jakožto nekuřáci, asi jste neporozuměli otázce …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Cigarety si balím sám, ale rád bych někdy vyzkoušel takovou tu vapovačku na zahřívaný tabák, či jak se tomu správně říká. Bohužel jsem ještě neměl tu možnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FlAsh_7

Nekouřím, kouření je zabiják zdraví a peněženky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Jsem nekuřák. Kuřáci škodí nejen sobě, ale i okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Mám Iqos. Někdy si dám klasickou práskací Bensonku :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kocicinka2

k čemu všemu je to přesně dobré? Kolik to stojí? Kde se to dá sehnat? Můžete o tom napsat více informací? vy co víte a co máte vyzkoušené?

před 1609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Výhodou obou systému, jak e-cigarety na e-liquid tak i Iqos je ten, že nic nehoří, takže nevznikají karcinogenní a jiné látky vznikající hořením. E-cigareta, oproti Iqosu má tu výhodu, že si třeba jen tak jednou pufnu a zadse to schovám do kapcy. Další výhodou je nepřeberné množství chutí, a může být i bez nikotinu. Výhodou Iqosu je to, že je tomnohem bližší klasické cigaretě a je to mnohem menší. Pokud si ale někdo chce užívat mraků kouře a výrazných chutí s velkým výběrem Iqos prto něj není. Ceny různé, podle toho, co to umí, jak to vydrží a podobně. Oproti klasickým cigaretám lze na e-cigaretě ušetřit celkem dost. U iqosu nevím. Hledej pojmy „e-cigareta“ a „iqos“. Dozváš se mnohem víc, než bychom ti tu my napsali.

před 1609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

s čím musím souhlasit je to že stopfiltr je fakt nejlepší, co se týče filtrů a zdraví, však se to taky prodává v lékárnách žejo

před 1611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

No super a něco dalšího? tady se to konečně nějak rozjíždí, to je moc dobře :) se ještě snad i něco přiučím

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

zkus www.stopfiltr.cz to je filtr který se dává na cigarety a zachytává dehet, je to dobrý, stojí za vyzkoušení a je to skoro zadarmo

před 1647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tady se ta diskuze rozjíždí. ale je fakt že nekuřáci třeba taky něco znají nebo poradí :D já se teda ráda taky přiučím :)

před 1649 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Mc Merkurion: ano, my nekuřáci nerozumíme otázce, protože nic jako „zdravější kouření“ neexistuje. Leda kouřit míň …

před 1651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tos mi sakra řekl novinu, to jsem netušil … a ani si toho nevšiml, když to píšou na každý krabičce !!!

před 1651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Keplere, vaping a nahřívání tabáku jsou právě dva zcela rozdílné přístupy. Vaping, je vyvíjení páry nahříváním kapaliny, která s tabákem nemá pra nic společného, kdežto nahřívání tabáku je právě systém iquos, kde se elektrickým tělískem nahřívá opravdový tabák. Už jen tím, že nedochází k hoření ani u jednoho systému nevzniká kouř, který by mohl obsahovat karcinogení látky vznikající právě hořením.

před 1651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Proč sem píší ti, co k tomu vůbec nemají co říct???

před 1651 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek