Avatar uživatele
Kelt

Jak jste na tom právě se zdravím? A co ostatní členové?

Tak jsem si myslel, že si zase užiju dva dny volna. Manželka od soboty kašle, včera se vrátila dříve z práce. Dcera je na tom podobně a mluví jako dabérka čarodějnice. Vnuk to musel taky chytnout, ale už je mu lépe. Připadám si jako dirigent orchestru, kde slyším kakofonickou symfonii ze všech stran. Musel jsem zrušit schůzku a zůstat doma a hlídat vnuka, protože ty dvě se chystají k doktorovi. Já si dal preventivně štamprli. Má to být ze švestek, ale dárce to označil Jaklivovice. Láhev je z roku 2010 a ještě je v ní polovina objemu. Ale to je detail. Otázka byla se zdravím, jste na tom taky tak, lépe, hůře? Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1556 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Rozhodně lépe, ale jsem otuzilá. Venkovský život není pohodlný, ale ma svoje výhody. Je pravda, ze dbám na stravu a nemůžu jist cokoliv kdykoliv.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Děkuji za optání, výborně. Zdraví jako rybky. 🙂 Máme rádi humor, který podporuje imunitu – zvyšuje počet lymfocytů T a lymfocytů B. Také se snažíme vyhýbat stresu a přemíře cukru, který imunitu snižuje.
https://www.re­habilitace.in­fo/zdravotni/i­munitu-posiluje-echinacea-aloe-vera-ale-i-humor/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Díky za optání, zatím o jd e

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek