Adripolak

Koupili byste si urnu na svého milovaného pejska nebo jiného mazlíčka?

Můj pes už je starý a chci na něj mít vzpomínku, proto zvažuji nechat ho zpopelnit a dát do urny.

Nejlepší odpověď
Dochy

nikdy bych si urnu nekoupil(a)

Jak se říká: Proti gustu…
Ale osobně mi to připadá zbytečné a nerozumné. Vzpomínka bude i bez urny. Přeci nebudu mít v bytě polici plnou bývalých mazlíčků. Možná dočasně někde nechat jeho oblíbenou hračku, nebo obojek… to je asi tak maximum. Život jde dál.
Ale každý jsme jiný a každý máme jinou cestu…

Další odpovědi
zjentek

je to fajn nápad

, ..ale kus vlastní země, na ní zátiší a v něm pomníček, je ještě lepší

cliwe

nikdy bych si urnu nekoupil(a)

da ny

nikdy bych si urnu nekoupil(a)

anonym

je to fajn nápad

Doplňuji:
Je vidět,že máš pejska moc ráda,chválím.Já jsem tomu mýmu nechal udělat náhrobek,protože byl můj největší přítel a mám ho pořád na očích,když jdu na zahradu,pravidelně mu dávám kytku.
http://tinypic­.com/r/28lw4gl/8

Drap

nikdy bych si urnu nekoupil(a)

pochovávám své pejsky na zahradě.