dust8

Koukáte někdy delší dobu na přírodní scenérii z jednoho místa např. v sedě a beze spěchu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, naposledy v termálech u tobogánů, tam byla největší koncentrace mladých maminek. To jsem tam seděl na lavičce vždycky nejmíň hodinu.

Další odpovědi
Edison

Rozhodně. Příroda je sice pohyblivá, ale je věčná. Pro její pozorování je čas a klid vcelku zásadní.

aliendrone

Ano, občas se mi to přihodí. Nespavost mě vykopne z pelechu příliš brzy (když město ještě „spí“) a rozednívání k východu Slunce je asi nejlepší část dne. Chladnější a čistší vzduch, zvuky jsou jasné, jen ti ptáci kdyby tolik nevřeštěli… ;) :D :D

marci1

Často a v klidu. Do lesa chodím téměř denně. 🙂

zjentek

Jo jo, mít sen, to je něco úžasného. Třeba z Prajzské koukám směrem na jih na tu scenérii, vysoké pece, třebovická elektrárna a tak… Není to tak špatné… Je toho víc co mi poletuje hlavou… Někdy si z toho i sednu, nespěchám…