Ali 00

Kotě mi snědlo cibuli. Zvládne to? Dokdy můžu vyvolat zvracení a mám vůbec?

Dobrý den,
kotě mi snědlo hlt dva tak na prst rybičkové pomazánky ve které je i cibule(jak se krájí cibule na drobno tak možná i jednu tu kostičku). Zvládne to? Dokdy můžu vyvolat zvracení a mám vůbec?

Nejlepší odpověď
Edison

Hlavně, jestli mu to chutnalo. 😁

Ale hlavně, nejdůležitější věc: Zavolal bych nějakému veterináři pro radu.

Ať se taky pobaví… 😁

Jo… a do pole pro otázku patří otázka. 😉

Další odpovědi
anonym

Nic se kočce nestalo, že ne? Víš, co všechno sežere taková toulavá kočka ve městě?

briketka10

https://htgetrid­.com/cs/kak-vyzvat-rvotu-u-koshki-v-domashnix-usloviyax/
Dala jsem tento odkaz, abys věděla, proč by se mi jinak objevil v e-mailu!!

briketka10

Teď už vím, kdo mi maže moje odpovědi HA škarohlíde!!

annas

briketka10,

samozřejmě, že víš, kdo smazal tvou odpověď – admin. Odkaz, který uvádíš, je jen z na první části odpovědi.

K druhé části odpovědi chyběl odkaz, který jsem vložila do diskuse. Mohla sis poznámky všimnout a v doplnit odkaz dodatečně.

Pokud bych tvou odpověď skryla, tak hned ten den bys dostala bys zprávu od robota do IP, nikoliv až e-mail od admina.

Zde jsi mě oslovila mírněji než v IP. SLušnost na rozdíl od tebe mně brání vložit tvůj vulgární urážející výraz, jímž jsi mě oslovila v IP.

Ostatní by viděli, jak se umíš slušně vyjadřovat, když házíš vinu na jiné.

annas

Briketka10 zapomněla vložit zdroj, odkud čerpala radu.

ttps://www.frek­vence1.cz/clan­ky/zabava/koc­ky-a-cesnek-co-je-bezpecne-a-na-co-si-dat-pozor.shtml

Ali 00

Nu já se tedy rozhodně nebavím :x