Kosmonaut na katedrále z roku 1102

Hezký večer! Přišel mně na email dokument s různými záhadami. Mezi snímky byl kosmonaut na chrámu z roku 1102. Co si o tom myslíte? Může to být důkaz o cestování časem?

Nejlepší odpověď
Olaf

Myslíte tohoto? http://www.hoax-slayer.com/ima­ges/cathedral-astronaut5.jpg

Ten kosmonaut tam opravdu je. Jde o katedrálu ve španělském městě Salamanca, jenom vysvětlení jeho přítomnosti je poněkud méně prozaičtější, než byste asi chtěl. Ty emaily jsou příklady typického hoaxu. Kosmonaut byl totiž dodatečně dodán do výzdoby katedrály při její rekonstrukci v 90. letech jako znak 20. století a obecně technického pokroku moderní doby. A pokud se nemýlím, tak katedrála je z 16. století, ale to je nepodstatné.