Spiritus

Kontrola o víkendu?

Chodí kontroly ze sociálky,když je člověk nemocný a má nemocenskou je doma i o víkendu?nebo to platí jen přes týden,protože víkendy nejsou placený?

Nejlepší odpověď
mosoj

Výkendy možná placený nejsou ( záleží kdy se to počítá ), ale Vy jste nemocná pořád.
Já když jsem dlouhodobě marodil tak jsem si musel pořídit bezdrátový zvonek abych mohl na zahradu když bylo pěkně a vůbec mně to nepřišlo divné.

Další odpovědi
Miroslavst

Nejen v pracovní dny, ale i o víkendu můžou přijít. A navíc může přijít i někdo od zaměstnavatele, který může rovněž kontrolovat dodržování léčebného režimu.

Nave

nevím,zda chodí kontroly i o víkendu.
ja byla nemocna byol to13.na neschopence doma jsem byla i cela moje rodina,přijeli na kontrolu jenže ja spala a pak se naši podívali z okna,že někdo nastupuje do auta a odjíždí.ve schránce byl lístek,že to mám vysvětlit.hned jsem volala na odbor.u dr,nikde jsem nebyla-podle zkoumáni.a popsali jsme pani co nasedala do auta atd…a stejne to nebylo nic platné.a že jsem měla svědky,žě jsem byla doma-nic se nezměnilo.
každý jim říka,že byl doma a spal…
že lidem mužou a nemusí věřit…

anonym

Dělá jim radost když podle PN ví kdy nebudete doma a přijdou na kontrolu. V době L. kontroly totiž nemůžete být doma. Tento způsob se používá v Brně. O víkendu mohou přijít, ale v noci na ně pošlu policii.

dagry

Nave… a to ti jako sebrali nemocenskou nebo jak ? I když jsi podala vysvětlení?