Avatar uživatele
Spiritus

Kontrola o víkendu?

Chodí kontroly ze sociálky,když je člověk nemocný a má nemocenskou je doma i o víkendu?nebo to platí jen přes týden,protože víkendy nejsou placený?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5063 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Výkendy možná placený nejsou ( záleží kdy se to počítá ), ale Vy jste nemocná pořád.
Já když jsem dlouhodobě marodil tak jsem si musel pořídit bezdrátový zvonek abych mohl na zahradu když bylo pěkně a vůbec mně to nepřišlo divné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Nejen v pracovní dny, ale i o víkendu můžou přijít. A navíc může přijít i někdo od zaměstnavatele, který může rovněž kontrolovat dodržování léčebného režimu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nave

nevím,zda chodí kontroly i o víkendu.
ja byla nemocna byol to13.na neschopence doma jsem byla i cela moje rodina,přijeli na kontrolu jenže ja spala a pak se naši podívali z okna,že někdo nastupuje do auta a odjíždí.ve schránce byl lístek,že to mám vysvětlit.hned jsem volala na odbor.u dr,nikde jsem nebyla-podle zkoumáni.a popsali jsme pani co nasedala do auta atd…a stejne to nebylo nic platné.a že jsem měla svědky,žě jsem byla doma-nic se nezměnilo.
každý jim říka,že byl doma a spal…
že lidem mužou a nemusí věřit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dělá jim radost když podle PN ví kdy nebudete doma a přijdou na kontrolu. V době L. kontroly totiž nemůžete být doma. Tento způsob se používá v Brně. O víkendu mohou přijít, ale v noci na ně pošlu policii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dagry

Nave… a to ti jako sebrali nemocenskou nebo jak ? I když jsi podala vysvětlení?

před 5063 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek