maruš

Kontrola na nemocenské.

Při nemocenské přišla kontrola a pani na neschopenku napsala pouze nějaké číslo(možná průkazu)a asi podpis.Dá se podle tohoto čísla dohledat totožnost kontrolora?Po­dotýkám,že jsem byla doma a vše měla v pořádku.

Nejlepší odpověď
johana 56

Mrkla jsem na svou PN,pár kontrol tu bylo,vždy je uvedeno datum,čas a oodpis kontrolujícího.Zda se dá zjistit podle čísla,nevím.Čas kontroly by určitě měl být uveden,pokud jsou povoleny vycházky.
Doplňuji:
omluva-podpis