arygnoc

Koncesionářské poplatky?

Platíte i za mobil, v kterém je rádio, rádiobudík, autorádio, mobil s příjmem TV signálu, TV kartu v počítači?
Kolik Vás to stojí měsíčně?
Neplatíte (ale musíte, viz odkaz, pokuty jsou astronomické i pro fyzické osoby!)?

viz: http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/neplatite-koncesionarske-poplatky-za-mobil/
Doplňuji:
PS:
koncesionářský poplatek de musí platit za každé zařízení, které umožüje přijímaní signálu (viz odkaz).
To znamená, že pokud máte rádioCD přehrávač, autorádio a v rodině 3 mobily s rádiem, zaplatíte 5 poplatků za rádio.

Případne odpovědi v diskusi, protože tímto jsem vyčerpal doplnění.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pouze podnikatel platí za KAŽDÝ tv a rozhl. přijímač a jím na úroveň postavené zařízení.
Fyzická osoba-domácnost NEPLATÍ za všechny, ale pouze za JEDEN!

Další odpovědi
Drap

Dokonce v zákoně stojí, že se musí platit za jakékoli zařízení které byklo určeno k přijímání signálu, třebaže je nefunkční či nekompletní. Když to přeženu do absurdity, tak pokud si ze staré televice, nebo počítače udělám klec na kanára, tak koncesionářský poplatek bych měl platit.

tuCZek

Automaticky jste povinen platit koncesionářské poplatky,jelikož se počítá s tím že máte minimálně jeden TV řijímač a rádio.

sejtanka

Koncesionářské poplatky plátí domácnost a je jedno kolik mají přijímačů.Teda soukromé osoby.U podnikatelů je to jinak

dudu

Vzpomínám si, že můj bývalý živitel nechal kvůli tomu, aby se vyhnul případným problémům s poplatky za příjem rozhlasu zablokoval možnost poslechu na všech služebních mobilech. Určitě věděl proč tak učinil.

dědapetr

Koncesionářský poplatek

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kon­cesion%C3%A1%C5%­99sk%C3%BD_po­platek

Co

Budu muset v budoucnu zrušit i internet abych se vyhnul placení za něco co nepoužívám?
Citace tiskového mluvčího České televize Ladislava Šticha; „Česká televize se navíc nevzdala ani nápadu zavést povinnost platby koncesionářského poplatku za každý počítač připojený k internetu. "Návrh je aktuálně ve fázi legislativních příprav, které zahrnují nejen PC, ale i mobilní zařízení“..