lucille

Nevíte, zda a kde mám nahlásit, že jsem doma chytla nebezpečného tygřího/tygrovaného komára?

Dobrý den dnes kolem 1 hodiny ráno jsem chytla doma toho nebezpečného komára co byl minulý rok všude ve zprávách říkají mu komár tygří/tygrovaný. mám to někde nahlásit (jestli ano tak kde)? Mám ho schovaneho v krabičce kdyby nahodou jinak ho mam i na fotce. Děkuji
PS.: myslím to naprosto vážně také mě to překvapilo/vylekalo že je tu už teď a navíc tento druh. Vzbudil mě jen díky tomu že byl zamotany v igelitové tašce a dělal díky tomu strašný rámus.

Původní neotázka
Komár tygří co byl všude ve zprávách teď jsem ho našla doma. poraďte prosím

Nejlepší odpověď
marci1

Zavolej na Hygienickou stanici v místě bydliště.
http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/202532/tr­opy-utoci-na-cesko-pozor-na-smrticiho-komara.html