FEMINISTKA

Kolikrát za den vás vytočí muži?

Nejlepší odpověď
Dvorní šašek

Průměrně nulakrát, zato feministky vždycky, jen co otevřou pusu.

Další odpovědi
Mravenec

Zas todle.

Disraeli

Feminismus je fajn (prosazování stejných práv, snaha o stejné zacházení, o rovnost, boj proti znevýhodňování, ponižování atd). Ovšem problém mnohých feministek ale i různých hnutí je, že si pletou feminismus s misandrií a jsou „feministikami“ jen kvůli zhrzenosti a nenávisti vůči mužům.
Feminismus nemá představovat odpor vůči mužům (ani snahu o matriarchát).

Alesh

Muži mě vytáčí málokdy, zato ženský skoro furt.

Funna

Je mi naprosto jedno, jestli je to muž nebo žena, vytáčí mě pouze idioti…

elkon

Huso. Místo provokování raději dělej něco smysluplného, jestli to ovšem umíš.

Schluker

Muzi podrizeni feministkam zhruba 0,0000000001× za den. Ostatni muzi jeste mene.

zjentek

Jako dítě sis měla hrát s hochy, dnes bys to ocenila 🤷‍♂️

paul1

Muži ani ne, ale hodně žen mne vzrušuje a vytáčí skoro každým slovem.

cappuccino

Bavis se dobre?!! Bez muzu bys ani nebyla na svete!!

da ny

Téměř nikdy. Proč se ptáš?