dust8

Kolik žije aktuálně lidí na Aljašce?

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi 750 000. Medvědi a Inuité jsou totálně naštvaní a chystají se založit vlastní politickou stranu s názvem YES, it will be better .

Další odpovědi
annas

Jako vždy, údaje se mohou liší. Informace z 29. 7. 2019 , odhad za rok 2018, přesné informace se nedají zjistit.

Celkem obyvatel. .736 239 – rozděleno podle jednotlilvých oblastí či regionů.

http://live.la­borstats.alas­ka.gov/pop/

Německý zdroj uvádí za rok 2018 číslo 737 438.

Rozdíl není velký.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?sxsrf=ACYB­GNRQix3FbGtNnKs-RRHjcChL1vhdn­g%3A1576410466200&e­i=Yh32XbXrC5LgxgO­Utr_AAw&q=wie+vi­ele+menschen+le­ben+in+alaska&oq=Wi­e+viele+Menschen+le­ben+in+Alaska%3F&gs_l=p­sy-ab.1.1.35i39j0i22i­30.0.0..121308­...0.0..0.241­.400.0j1j1...­...0......gws-wiz.......0i30­.drK_KqmJSmA

Dochy

Annas vytáhla svou křišťálovou kouli??? 😉
„odhad za rok 2918, přesné informace se nedají zjistit“
Domnívám se, že ty informace mají až ohromující přesnost. Na zlomky to nepotřebujem 😉

annas

Dochy

Samozřejmě překlep. Není to výmluva, ale mám zraněný prst, posune se mně ruka, protože píši deseti. Ve škole nám vždy při psaní na strojí učitel říkal, že nemáme vyrábět zmetky. 🙂 Ale stalo se.

Ale jinak musím říct, že jsem zjistila, že občas někdo moje odpovědi čte.

Díky.

Dochy

Ale hezkej překlep 😉