Ibilot

Kolik žaludků má kráva?

Můj syn má rád kravičky a ptal se mě kolik že má kráva žaludků a já si né a né vzpomenout.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Jeden. Je složený ze čtyř částí. Bachor, kniha, čepec a sléz.

Další odpovědi
fcoop

Odpověď má nadpis „Proč přežvykuje“.

Z článku se váš syn dost dozví o jeho oblíbených kravičkách.Asi zprostředkovaně – vámi.

http://abc.bles­k.cz/clanek/ca­sopis-abc/4428/zazracne-zvire.html

Je docela fascinující,jak se smysluplně a někdy velmi složitým způsobem dosahuje základního cíle.Příroda se chová velmi,velmi pragmaticky.

Deli

Kniha, bachor, čepec a sléz. Tedy 4.

Martinek :)

možná

Martinek :)

má dva žaludky

SSReadme

Příspěvek smazán administrátorem.

Corneliay

Kráva má tři předžaludky – kniha, bachor, čepec a k tomu jeden vlastní žaludek, kde probíhá chemické trávení – slez.

orestez

Baťoh má kde? V té knize?