Lgee

Kolik stoji se dostat do obchodu?

Pokud chce mit nejaka firma produkt v obchodě tak jaká je přibližná cena se tam dostat?

Odpovědi
autacek

To je různé, záleží na tim do jakého obchodu. Krom obecné a kvalitativní požadavky na zboží je třeba se prosadit i před konkurencí.

Pokud se chceš dostat do hypermarketu, či řetězce, pak to může i něco stát (zalistovací poplatek, atd.).

PepasAvalonu

Nebudeš věřit, ale obchody jsou v tomto případě pro tu firmu odběrateli a odkupují od ní, obyčejně za velkoobchodní ceny. Firma jim nic neplatí, jen prodává za nižší cenu a oni to prodají za vyšší, aby na tom vydělali.
Musí si to s nimi domluvit, aby od něj odebírali a prodávali jeho věci (zisk z prodeje je jejich. Firemní příjem/zisk je ten odkup za velkoobchodní cenu).
Ale jsou různé druhy, kdy můžeš v nějakém internetovém obchodu nabízet vlastní zboží a za každé prodané dostaneš peníze TY – mínus nějaká procenta pro provozovatele eshopu nebo měsíční poplatky. A jsou určitě i jiné možnosti, jak prodávat přes cizí obchod/eshop.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.