Elat007

Kolik stojí u veterináře průměrné roční ošetření za psa?

myslím tím čipování, očkovámí, odčervení… Ptám se protože nevím co všechno se platí a kolik a zajímalo by mě to. Díky

Nejlepší odpověď
Drap

U každého veterináře jinak. Čipování se dělá pouze jednou. U očkování bude cenu také určovat co všechno budeš očkovat. Počítej cca 500 – 1000 kč.

Další odpovědi
gecco

Kolik stojí večeře???
😁
___
Základní očkování 1. rok cca 1.200.- Kč (a více), další léta 200,– (a více).
Čipování podle druhu čipu – 500,– (a více)…
___
A proč se nezajdeš zeptat toho veta???
:-O
_____________­___________________
Chápu, že to nevíš a zajímá tě to – ale nechápu, proč se nezeptáš konkrétního veterináře – když ceny jejich výkonů nejsou vázané nějakým závazným ceníkem…!
😉

anonym

U nás stojí očkování 200 na rok,čipy nevím.
Každej veterinář to má jinak.