Tobbynka

Kolik stojí ročně pojištění psa?

Ahoj. Máme doma 4 měsíční štěně Labradora a chtěli bychom ho pojistit v České pojišťovně, ale nevím kolik stojí takové pojištění ročně. Děkuji za rady.

Odpovědi
brillant

https://online­.ceskapojistov­na.cz/pojiste­ni-mazlicek#krok1

Drap

pojistky jsopu u různých pojišťoven různé. Z dotazu neni jasné, na co chceš psa pojistit. Škody způsobené psem bývali zahrnuty u ČP do pojištění domácnosti. Pokud chceš pojistit psovi zdraví , záleží na celé řadě dalších věcí. Nutno vždy projednat s pojišťovnou.