dust8

Kolik stojí průměrně překlad ze slovenštiny do češtiny na počet znaků či jiný přepočet?

Nejlepší odpověď
led

Na Slovensku za 1 normostranu tj1800 znakov zaplatíte od 6 € do 25 €. Záleží aj od samotného textu, odborný text so špeciálnymi výrazmi je drahší než obyčajný dopis.
Pokiaľ ide o bežný text a ovládate aspoň základy oboch jazykov, pomocou bezplatných internetových prekladačov to dokážete zdarma (okrem poplatku za internet). Prirodzene výber slov prispôsobíte „schopnostiam“ prekladača.

viď ukážka google prekladača:
„Na Slovensku za 1 normostranu tj1800 znaků zaplatíte od 6 € do 25 €. Záleží to i od samotného textu, odborný text se speciálními výrazy je dražší než obyčejný dopis.
Pokud jde o běžný text a ovládáte alespoň základy obou jazyků, pomocí bezplatných internetových překladačů to dokážete zdarma (kromě poplatku za internet). Přirozeně výběr slov přizpůsobíte "schopnostem“ překladače."