Kwok

Kolik stojí oprava nefunkčních klapek (90%) z nich na klávesách z důvodu špatného kontaktu?

Odpovědi
cochee

ixpektix: vzhledem k tomu, že otázka leží v okruhu Hudba, tak se nejspíš nejedná o klávesy PC klávesnice za kilo :D
Kwok: to je moc speciální dotaz, asi bych kontaktoval nějaký servis hudebních nástrojů, za optání nic nedáš (max. za telefonní hovor).

ixpektix

Asi nová klávesnice, myslím že za opravu by jsi dal více než na novou 😉