Kolik stojí nová fasáda a střecha na domek o 90 metrech čtverečních i s prací?

Děkuji

Nejlepší odpověď

Bronzový

Toť těžká odpověď. Neříkáš, jakou máš představu, jak u fasády, tak u střechy. Takže konkrétně se mohou ceny lišit, podle provedení a použitých materiálů i o 100% i více.
Ke střeše mohu, podle vlastní zkušenosti loni, dát orientační informaci. Střecha sedlová, půdorys jako tvůj. Krytina velkoplošná plechová v ceně 320,- Kč/1 m2 (nejkvalitnější ocelová, ale je i za 180,- Kč). Plocha střechy cca 150 m2.
Práce - na původní záklop paropropustná folie, kontralatě, latě a krytina. Včetně oplechování a okapů.
Montáž dodavatelsky, včetně demontáže původní eternitové (šablony) krytiny. Koncová cena 200 000,-Kč.

Další odpovědi:

Zlatý

Je mi líto, od nás se to asi nedozvíš, zvlášť, když nevíme jakou fasádu a střechu si představuješ a kdo by ti to vše udělal. Zadej poptávku firmám.

Bronzový

Jaká střecha a v jakém rozsahu? I krovy? Jaká fasáda, omítka? Střešní tašky se daj koupit za ... ale proč nepoužít původní, že? Nebo plechová levná střecha Maslen?

Stříbrný

Nelze sdělit odpověď, jen vymýšlet čísla, podle svých představ. Copak jsou baráky stejné?

Kolik stojí auto dlouhé asi 4 metry?

Bronzový

Na střechu je nejlepší krytina Guttagllis Dual Box metr je již okolo tisícovky

Stříbrný

322 650 Kč.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Mc Merkurion

@Jiří Bohumil: ... a to jsem slyšel, že prej plechová je nejlacinější ...

Bronzový

Jiří Bohumil

To asi určitě ně. Ony jsou také poměrně velké rozdíly v cenách. A pokud "naplácáš a naboucháš", na původní deskový záklop, bonský šindel, určitě to přijde levněji. Ale trvanlivost bude asi kratší. No a u té mé, údajná záruka 50 let (tak aby to snad přežilo i děcka). Jestli to bude pravda, to už je jiná a mne už to trápit nebude. :-)

Stříbrný

Mc Merkurion

... no, na té tvé je mi sympatická plocha střech, u té bych se taky moc nerozmýšlel ...

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 1238
Zlatý mosoj 970
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 468
Zlatý Kepler 393
Stříbrný cukrar 369
Zlatý annas 289
Zlatý marci1 278
Zlatý Hlada 278
Stříbrný elektrikář 247

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.