KOLIK STOJÍ GPS NAVIGACE, KTERÁ SE SPOJÍ SE SATELITY A MŮŽETE SLEDOVAT POHYB AUTA?

Odpovědi
tom004

Tady je jeden cca 10 000,– Kč

Zdroj: http://www.spi­onazni-technika.cz/gps-lokator-do-auta-208.html

mosoj

Nenechte si nabulíkovat, že se něco spojuje se satelity.
GPS je a byl pasivní navigační systém a pouze signal ze satelitů přijímá. K určení pozice je třeba aby přijímal signál nejméně
ze tří satelitů najedenou.
Toto máte v každé navigaci GPS + historii pohybu.

K přenosu těchto informací slouží potom vysílání GSM ( jako mobilní telefon). O tuto funkci jsou potom rozšířena GPS zařízení pro sledování pohybu