aron

Na cestovnim kufru mam trojmístny kod, zamkl jsem si ho otevrel násilím ale zajimalo by me kolik je variant?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Počet možných číslic ^ počet požadovaných znaků, při rozsahu 0 – 9 a 3 místech kódu je to 10 na 3, neboli 1000 možností.

Další odpovědi
Agneta

Je tam variant na 10 minut :DDD

zzzzz

Z vnitřní strany toho kufru na zámku je malá tyčinka, tu zmáčkneš a přenastavíš kód:-))) Abys ho příště nemusel otvírat násilím:-)))))

lukas.zmizik

variant není 999 ale 1000

jjj123456789

999, pokud je každé místo číslo od 1 do 9

novaky

děláš si srandu

Pepa25

jjj123456789: dobrá úvaha, ale pokud jen od 1 do 9, tak bylo třeba odečíst nuly na kterékoliv pozici, ne? 😉

zzzzz

Ten kufr mám taky, jsou tam i nuly, tak těch 10 na 3 máš OK:-)))