anti-talent

BULLOCK – Mechanické zabezpečení volantu / pedálů. Zkušenosti? Co zvolit? Kvalita / cena?

…aby to ty svi.ě zlodějský neměli tak snadný.

Odpovědi
venkovan

Kombinace více systémů.
Návod takového zabezpečení je v jednom „výukovém“ filmu Mr. Beana

Pajka.111

Dobrý den, s chlapem jsme si koupili novou octavu a chteli bychom si ji zabezpečit nejlépe, jak to jde. Tak jsme hledali ty nejlepší bezpečnostní opatření a nazarili jsme na Zederlock. Je to trezorový zámek, který se instaluje na tyč řízení. Máte s ním někdo zkušenosti?