astor

Kolik stoji endoskopicke vysetreni u psů?dik

Nejlepší odpověď
anonym

Ceny jsou různé,ale i vybavení veterin.zaříze­ní,zkušenosti a znalosti veterinářů také.Mnohdy zdání klame.Nejlépe by bylo kontaktovat jiného majitele psa nebo zkušeného chovatele ve vašem okolí a získat od něj tip.Pokud si vyberete solidního veterináře a budete jeho stálým zákazníkem i v případech preventivních zákroků,jistě vám pak „udělá cenu“ :D

Další odpovědi
venkovan

No raději bych vsadil na ceníky veterinárních zařízení. Takže chvilku hledat na webech.

Johny_r

To se dost dramaticky liší v závislosti na tom, čeho je to endoskopie a především kde Vám to dělají. Na dražších klinikách to může stát násobky toho, co na levnějších. Zeptejte se svého veterináře nebo si najděte weby různých zařízení a poptejte se na více místech.

Pokud jste z Prahy, mohu doporučit Veterinární kliniku Zbraslav. Jsou dobří, mají kvalitní vybavení a ve srovnání s jinými srovnatelnými pražskými klinikami nejsou vůbec drazí. Nedejte na první dojem (stránky jsou poněkud zastaralé).
http://www.ve­terinazbraslav­.cz/