Avatar uživatele
anonym

Kolik spotřebujete plen za den?

Pro maminky malých dětí…kolikrát za den vyměníte dítku plenku? Jaké preferujete?
Doplňuji:
Dcera používá Pampers od narození,teď v rámci utahování opasků,jsem jí koupila plenky od firmy Tesco,,,,kdyby mohla,tak by mě vydědila,ale jediné pozitivum je,že už nechce pleny a chce na nočník. Když se počůrá do těchto laciných,tak jí to strašně vadí. No mě taky,jelikož má okamžitě mokré i kaťata…Netěs­ní,nepoberou moč,jsou prostě na p…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, elektrikář, anonym před 4977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
martina1

Já kupuju už jen Huggies super flex.Na holce jsem zkoušela různé,ale buď byly rychle pročůrané,nedržely gumičky nebo se lehce utrhlo zapínání.Navíc kluk je alergický na Pemprsy.As v 8.týdnu jsem v akci koupila Pemprsy a malej byl furt opruzelý,koupala jsem ho,mazala a i doktorka něvěděla co s tím.Pak došly já koupila zase naše hagísy a byla jsem ráda,že se zadeček zahojil.Asi za měsíc jsem zase koupila výhodně pemprsy a vše se opakovalo.Nevěřila jsem,ale i doktorka řekla,že je to alergická reakce.V Hagísech se mi ještě nikdy neoprudil.Plínek je třeba jak kdy.Při zubech to minulý týden bylo asi osm za den,protože měl průjem jinak někdy stačí tři čtyři.Občas už stihnem nočník,tak pak jsou to třeba dvě.Našemu je už 16 měsíců.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jak kdy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

V 7O letech byly jen látkové s 50 jsme jakž takž vyšli víc vám jich tenkrát ani neprodali a to ještě na těhotenský průkaz.Když jsee mněli v roce 74 druhou holku .Ta starší hodila do vyvařování červenou rukavici. Všechny se krásně obarvily na růžovo. Žena se bála je pověsit na okno že bude ostuda. Nebylo zbytí tak jsem je věšel já. Nakonec si sousedi povídali že je máme z tuzexu, tak jsme je v tom přesvědčení nechali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já taky kupovala sice dražší,ale kvalitnější pleny,hlavní rozdíl byl u plen v pásku kolem pupíku,u levných ten okraj děti dře a kolikrát syn dostal opruzení,ale u těch dražších byl pásek jemný a nebyl problém,kolik jsem spotřebovala to už si bohužel nepamatuji

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, no už to tady vidím… Bambo Nature doporučím i já. My s nimi máme zkušenosti a jen ty nejlepší. Malej nikdy neměl třeba dermatitidu z nich :)

před 1059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lurenka

Ahoj, chtěla bych se zeptat… Kde tyto plenky kupujete? Já si neuvědomuju, že bych Bambo Nature viděla v drogerce :-O

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, mrkni sem https://www.a­bena.cz/. Tady si je můžeš objednat :) Je to i pohodlné :)

Avatar uživatele
Lailinka

Jojo, plenky Bambo Nature jsou super. My je kupujeme a nikdy jsme neměli jediný problém. Za mě tyto plenky mohu opravdu jen doporučit.

Avatar uživatele
VanesskaMala

Ahoj, kupuju je tady https://www.a­bena.cz/bambo-nature-detske-plenkove-kalhotky/. Pohodlný nákup. O nic se nestarám. Takto mi to vyhovuje :)

Avatar uživatele
Honzin8

Já vím, že mi manželka vždycky poslala odkaz a já jsem je objednal. Podle mě je tento způsob nejpohodlnější. Vybírala je vždycky tady https://www.a­bena.cz/bambo-nature-detsky-sortiment/.

Avatar uživatele
GabulkaA

Nemá? tak super. Jak dlouho je kupujete? Máte je hned od začátku?

před 1030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kikulinka85

Přes den spotřebujeme docela dost plenek… Ale na noc nám stačí jedna. Malýmu jsem začala kupovat pants tyto https://www.a­bena.cz/bambo-nature-detske-plenkove-kalhotky/ a ty jsou super. Neprotečou, ideálka na noc.

před 1091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Holky, tak jsem se koukala do drogerky a na net… Jako značek je fakt moc. Nejvíc se mi líbí Bambo Nature. Nemáte s nimi zkušenost?

před 1121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Maminky, jaké plenky se vám pro děti osvědčily nejvíc? Jako neptám se, jaké jsou nejlepší, na to nejde odpovědět… Prostě jaké se vám nejvíc osvědčily?

před 1152 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek