Zepple

Kolik slov se zhruba vleze na papír A4?

popřípadě na A5??

Nejlepší odpověď
kropitko

Vyzkoušejte,uvidíte

Další odpovědi
annas

Na formát A4 se při jednoduchém řádkování vejde 60 řádků. Délka jednoho řádku bývá mezi 60 – 65 úhozy maximálně. Kolik je to slov, záleží na jejich délce. Velikost písma 12 bodů. Vlevo a vpravo se zpravidla vynechává okraj 2 cm.
Shora 2,5 cm, zdola 1,5 cm.
Ale dost často se píše text v rozsahu 50 úhozů na jednom řádku. U textu, který se sváže nebo proděruje a ukládá do složek. .

ReHu

Jak dlouhých slov?
Jek velké písmo?
Jak široké řádkování?
Jak......

kupkina

Záleží na několika faktorech: (1) jestli se vyjadřuješ v jednoslabičných předložkách a citoslovcích nebo v mnohoslabičných slovech
(2) velikosti použitého písma, pokud použiješ písmeno z vrchního řádku u očaře, brzy končíš
(3) řádkování
A další doplňujte vy vynalézavější.

Ano, s těmi dírkami je úloha hned zajímavější.