Avatar uživatele
NellyP

Jednoslabičná slova. Poradíte prosím?

Dobrý den, na český jazyk máme vytvořit příběh z jednoslabičných slov.Inspirovala jsem se na internetu ale mam sto chutí to celé opsat.Nemůžu vymyslet nic originálního, nejčastěji lidé píšou od psovi,vlkovi, a lesu.Máte nápad na ňáký příběh?
Doplňuji:
Já to právě nechci opsat potřebuju poradit cokoliv krome psa,lesu,vlka.. a i slovesa byhc potřebovala :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? bolak, zzzzz, Lleni, gagaga, Kulpix před 3687 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

hmmmmmmmmmmm?
..
jéééé mňáám…
ham..
ham..
ham ham ham
ham ham ham ham ham…

mmmmmmmmmmmmmmmm…
..
chrrrrr…
..
..
prd
..
ou!.
..
prd..
prd..
ooou.
ťap
..
ťap
..
ťap ťap ťap..ťap ťap ťap ťap
prd prd prd prd
žbluňk..
..
aaaaah

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Neopisuj to, učitel není blbec a když si to na netu našla ty, najde to také. Moc to nehroť, prostě piš, ať to na sebe trochu navazuje, a něco z toho vznikne. Žádný příběh není dokonalý. 🙂 napiš krátký a třeba nesmyslný, zkus ho zrýmovat a budeš originální 🙂

Vlk a pes,
šli ven přes les,
pak i přes ves,
šli už dnes,
byl to děs,
řekl pes. .-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Těch slov moc nebude, kos, vlk, pes, rys, slon, laň , vůl, býk, oblasti les, tůň, vrch, hráz, důl,
Jan Werich napsal takovou pohádku z jednoslabičných slov, dnes přibyly výrazy jako čip, pin, kod, čas, čaj, a pod. Postavy, muž, pán, chlap, gej, Ir, Fin, Dán, Nor, Jména Ján, Ben, Don, čínské jméno například Sun Pek Mar atd. Slovesa, pil, bil, byl, měl, nes a podobně. Příběh si vymýšlet nebudu, Tobě bych nepomohl a j
Doplňuji:
Já chci dům, řek ten muž. Kde můj syn, vzal si rýč a šel ven. Za ním rys. je tu laň, býk tam vlez, vlk tu spad, dej mi koš. sněz mu nos. chyt mu ji, dej jí ho. zab ho, nech mě. Ten Nor je gej, Fin tu byl, co tu pil. atd.
Nechtělo se mi dělat s uvozovkami, velkými písmeny a pod. Po několika větách se ti začně příběh sám tvořit.

Upravil/a: Kelt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lleni

hele skus http://www.rymy.cz/
zadej tam nějaké jednoslabičné slovo a ono ti vyjede strašně moc dalších a určitě tě při tom taky spousta dalších napadne 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shade

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AlOuG1o9PHw

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Bolák má super příběh, a dokonce nejdelší 😁

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a to se fakt stalo!!

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Dyť já vím, to byla realityšou .-)

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

Co to mám?

  • Hle, veš!

A tak dím:

  • Hleď, veš ven! A hned!

Ta veš, byl to veš-muž, dí, že má mne rád, a že zde žít chce, že za byt má můj vlas.
A tak mám veš.
A veš mne.

trvalo to dve minúty.
stačí pár slov a príbeh je na svete.

;)

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

No mi to moc nešlo, napadali mě samé nevhodné a když to má do školy a není to pro petru15 🙂

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

fuj fuj!
to máš mysl jen na to?
se mi zdá, že jen já na to mysl mám?.
Zřím, že ne!
Ať je živ, sex, chléb náš ve dne i za tmy!

A já mám hlad, tak asi jdu jíst.

;)

;)

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

jé. „asi“ sú sú slabiky dve!

:(

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek