NellyP

Jednoslabičná slova. Poradíte prosím?

Dobrý den, na český jazyk máme vytvořit příběh z jednoslabičných slov.Inspirovala jsem se na internetu ale mam sto chutí to celé opsat.Nemůžu vymyslet nic originálního, nejčastěji lidé píšou od psovi,vlkovi, a lesu.Máte nápad na ňáký příběh?
Doplňuji:
Já to právě nechci opsat potřebuju poradit cokoliv krome psa,lesu,vlka.. a i slovesa byhc potřebovala :)

Nejlepší odpověď
bolak

hmmmmmmmmmmm?
..
jéééé mňáám…
ham..
ham ham ham
ham ham ham ham ham…

mmmmmmmmmmmmmmmm…
..
chrrrrr…
..
prd
..
ou!.
..
prd..
ooou.
ťap
..
ťap
..
ťap ťap ťap..ťap ťap ťap ťap
prd prd prd prd
žbluňk..
..
aaaaah

Další odpovědi
zzzzz

Neopisuj to, učitel není blbec a když si to na netu našla ty, najde to také. Moc to nehroť, prostě piš, ať to na sebe trochu navazuje, a něco z toho vznikne. Žádný příběh není dokonalý. 🙂 napiš krátký a třeba nesmyslný, zkus ho zrýmovat a budeš originální 🙂

Vlk a pes,
šli ven přes les,
pak i přes ves,
šli už dnes,
byl to děs,
řekl pes. .-)

Kelt

Těch slov moc nebude, kos, vlk, pes, rys, slon, laň , vůl, býk, oblasti les, tůň, vrch, hráz, důl,
Jan Werich napsal takovou pohádku z jednoslabičných slov, dnes přibyly výrazy jako čip, pin, kod, čas, čaj, a pod. Postavy, muž, pán, chlap, gej, Ir, Fin, Dán, Nor, Jména Ján, Ben, Don, čínské jméno například Sun Pek Mar atd. Slovesa, pil, bil, byl, měl, nes a podobně. Příběh si vymýšlet nebudu, Tobě bych nepomohl a j
Doplňuji:
Já chci dům, řek ten muž. Kde můj syn, vzal si rýč a šel ven. Za ním rys. je tu laň, býk tam vlez, vlk tu spad, dej mi koš. sněz mu nos. chyt mu ji, dej jí ho. zab ho, nech mě. Ten Nor je gej, Fin tu byl, co tu pil. atd.
Nechtělo se mi dělat s uvozovkami, velkými písmeny a pod. Po několika větách se ti začně příběh sám tvořit.

Lleni

hele skus http://www.rymy.cz/
zadej tam nějaké jednoslabičné slovo a ono ti vyjede strašně moc dalších a určitě tě při tom taky spousta dalších napadne 🙂

Shade

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AlOuG1o9PHw

zzzzz

Bolák má super příběh, a dokonce nejdelší 😁

bolak

a to se fakt stalo!!

zzzzz

Dyť já vím, to byla realityšou .-)

arygnoc

Co to mám?

  • Hle, veš!

A tak dím:

  • Hleď, veš ven! A hned!

Ta veš, byl to veš-muž, dí, že má mne rád, a že zde žít chce, že za byt má můj vlas.
A tak mám veš.
A veš mne.

trvalo to dve minúty.
stačí pár slov a príbeh je na svete.

;)

zzzzz

No mi to moc nešlo, napadali mě samé nevhodné a když to má do školy a není to pro petru15 🙂

arygnoc

fuj fuj!
to máš mysl jen na to?
se mi zdá, že jen já na to mysl mám?.
Zřím, že ne!
Ať je živ, sex, chléb náš ve dne i za tmy!

A já mám hlad, tak asi jdu jíst.

;)

arygnoc

jé. „asi“ sú sú slabiky dve!

:(