Complex

Kolik si podle vás má říct člověk za hodinu doučování angličtiny?

Nejlepší odpověď
Kelt

Záleží, na jaké úrovni je učitel a na jaké žák. Pokud budu učit spolužáka a mám výhodu v tom, že jeden z mých rodičů je rodilý mluvčí, nebo ovládám jazyk na úrovni C2 a žák je začátečník, tak je to jiné, než když jsme oba na stejné úrovni a já jsem o pár lekcí dál v učebnici, než ten, koho učím. Pokud jsi na úrovni učitele v jazykové škole, můžeš si říct tolik, co oni. Jinak je to otázka dohody.

Další odpovědi
orestez

300,– + jízdné když jede za žákem

Arne1

Málo to nebude. Vnuk přítelkyně potřebuje konzultace matematiky (průmyslovka, 1 ročník). Sehnal jsem mu pracovnici z vysoké školy, řekla si o 250 Kč za 45 minut. Není to málo, ale je dobrá.

ivzez

Tolik, za kolik je ochoten doučovat.
Já bych si za doučování řekla o něco méně než za výuku.