Konan-Pain

Kolik psů a jakých plemen dohromady vlastnila paní Žertová?

Doplňuji:
Co jsem se dočetla byl jeden krysařík. A v polepšovně mazlíčku tam přivedla tuším svojí jorkšírku. Nevíte to někdo přesněji? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
badisko

Pokud myslis MVDr.Hannu Zertovou tak by bylo na miste se zeptat ji samotne ..zde je kontakt…telefon ..
Odpovědi na telefonické dotazy poskytujeme prostřednictvím služby NaTelefon na čísle 900 34 34 03, pro přímé spojení s naší poradnou zadejte kód 1803, jakmile k tomu budete vyzváni. Cena za každou započatou minutu spojení je 34,– Kč včetně DPH. Službu provozuje XWare, s.r.o.

E-mail…Dotazy můžete posílat také e-mailem. Poplatek za odpověď na Váš dotaz je 100,– Kč...poruchy@chovani.info

zde jsou stranky …http://www.ha­nazertova.cz/ jinak ti tezko nekdo pomuze lepe nez ona samotna a budou to vetsinou jen spekulace …

A pripojuji se k uzivateli ocko uz ti odpovidala Bohemica…

Další odpovědi
anonym

Tato otázka tu ale byla už dnes položená. Odpověděla Ti na ni Bohemica a někdo to smazal. Nemohla bys začít postupovat podle zdejších pravidel a pokud jsi si jistá nezávadností otázky, mohla bys o její navrácení požádat admina na info@odpovedi.cz?
Není dobré vkládat tvrdošíjně otázku, která z nějakého důvodu zmizela!
Zopakuji Ti jenom to, co napsala Bohemica – je to osobní dotaz a nejlépe ti jej zodpoví paní Žertová.

briketka10

Konan-Pain,
zdá se mi, že tyto dvě věty jsou si dost
podobné, kterou z nich psala tvoje sestra ??

Knížku o tomto kreslení jsem četla: myslím, že od Betty Edward.

Bohemica: Sama jsem knížku neměla, ale to neznamená, že jsem nikdy žádnou nečetla. Odsuzuji je právě proto, že jsem jich četla nespočet a vím co v nich je. A co jsem se v nich dočetla nesmyslů a věcí, kterými bych své psy leda tak „zničila“ – psychicky! A raději budu vychovávat mým rozumem a citem, než abych se řídila rádoby psychology (paní Žertová a její "skvělá kniha), kteří se velkých psů bojí a malé klidně od něčeho odkopnou (právě skvělá paní Žertová) a navíc si dovolí radit jiným a zkazit psům životy!

Konan-Pain

Bohužel jste jaksi neuvedla jen dvě věty ;) Nemám tudíž jak soudit, že by byly podobné.

Sestra psala dotazy ohledně kreslení.

briketka10

Registrovaný
Konan-Pain

Bohemica: Knížku o tomto kreslení jsem četla: myslím, že od Betty Edward. A opravdu mi dost pomohla. Bohužel mi je 13 a tak nějakým těm věcem (slovům, termínům) nerozumím a potřebovala bych pomoct od profesionála.

otázka:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-opravdu-kurz-kresleni-pravou-mozkovou-hemisferou-ucinny#discussion

anonym

Důvod proč se Konan-Pain ptá na paní doktorku Žertovou?

Pokročilý

Mc Merkurion

s knihou o výchově zkušenosti nemám já ani můj pes,mě se výchova trochu vymkla,jemu,přes­tože žádnou literaturu nepoužíval se 100% povedla

Palec byl odpovědi udělen 1
Nominace: 0
Nahlásit
Vložena před 3 dny

Registrovaný

Konan-Pain

Klikr je skvělá pomůcka ;) Doporučuji!
Knížky ovšem ne. Většina těchto knih o „výchově“ psa je nesmysl, na druhou. Nikdy jsem žádnou neměla a jsem za to ráda. Jediné co doporučím je tato stránka: http://www.psis­kolafalco.cz/ . – Tento pán se zabývá přirozenou komunikací se psy. Sama se podle Dostála řídím a mám teď dva skvělé parťáky ;)

Doplňuji:
Bohemica: Sama jsem knížku neměla, ale to neznamená, že jsem nikdy žádnou nečetla. Odsuzuji je právě proto, že jsem jich četla nespočet a vím co v nich je. A co jsem se v nich dočetla nesmyslů a věcí, kterými bych své psy leda tak „zničila“ – psychicky! A raději budu vychovávat mým rozumem a citem, než abych se řídila rádoby psychology (paní Žertová a její "skvělá kniha), kteří se velkých psů bojí a malé klidně od něčeho odkopnou (právě skvělá paní Žertová) a navíc si dovolí radit jiným a zkazit psům životy!

Konan-Pain

Jistě, jednou ji někde uvedu a když se na ní v další otázce zeptám tak to samozřejmě s odpovědí souvisí. Proberte se ze snu, poněvadž tato otázka vůbec nesouvisí s tím co jsem psala. A byla bych ráda kdyby jste zde nezaplňovala MOU diskuzi VAŠIMI domněnkami. Beru to jako velké urážení mé osoby!

anonym

Konan-Pain: ber to jak potřebuješ!
Tato diskuze není ale tvá, to se mýlíš (opět)!
Všichni jsme na této poradně vázáni stejnými danými pravidly.
Kdybych tady zkopírovala urážky, vyhrožování a povely, které si mířila proti mojí osobě na této poradně i v diskuzích (vše uloženo), možná by ses vzpamatovala, zastyděla a omluvila. Svými odpověďmi jsem „velké urážení“ tvojí třináctileté osoby skutečně neměla v úmyslu.
Několik týdnů (cca měsíc) ti na této poradně (kterou si pleteš s chatem na sociální síti) odpovídám korektně na tvoje často nesmyslné otázky. Dělala jsem to proto,
že tato poradna (a tedy i vypracované odpovědi) slouží i jiným.
Všichni si mohou v mém otevřeném profilu tvoje otázky (o kreslení, zvířatech atd.) a moje odpovědi přečíst.

Konan-Pain

Prosím ať se kouknou. A jak už jsem psala 14 ani 13 mi není a do mého věku vám nic není. Tečka.

anonym

Konan-Pain: sama o sobě jsi psala, že je ti třináct, pokud ne a lžeš, je to jedno… Jen o něco horší.

Konan-Pain

Nelžu – říkala jsem, že sem dříve chodila má nyní 14 letá (v době pokládání dotazů jí bylo 13) sestra. O mém věku nepadlo ani slovo, nikde jsem jej nepsala.

anonym

Nick Konan-Pain je registrovaný od 5/2013 a o tomto nicku je řeč. Pokud tvoje sestra zestárla za necelý měsíc o rok a ještě to navíc není ona, tak tedy už si v tom udělejte pořádek! 🙂

badisko

omg to mi to se tady dohaduji ze 14 letym svistem?…tak to je teda dobry…nicmeme by jsi potrebovala dostat od mamy za usi skrz tve chovani …to je fuk uz ti dam pokoj …ja mysle ze jses bl** ale ty jses jeste mlada …to je jina …:D…meboj s toho casem vyrostes…

briketka10

Konan-Pain
že ti není hanba vždyť si tu sama dávala
otázky ohledně kreslení a já sama ti psala,
že maluješ hezky uhlem, věk si uváděla 13
nebo 14 let..

Konan-Pain

Jako první pokládala dotazy moje sestra (13 let). Ale jelikož nemáme dva počítače a nechtěly jsme o účet/účty přijít tak jsem převzala tenhle po ní.

briketka10

víš a tohle ti právě o tom věku nevěřím
nechovala by ses takhle zarputile a moc
rozmazleně !!

Konan-Pain

Víš proč se tak chovám?
Roky utlačování a psychické šikany kvůli stydlivosti udělají svoje a na internetu si hold takové věci líbit nenechám. Ale tomu ty určitě taky věřit nebudeš, takže není co řešit ;) :)

Konan-Pain

Kdyby to nebyla pravda, rozhodně bych to sem nepsala pro to, aby zde vznikla ještě další hádka tentokrát na to, že jsem prolhaná. Ale jak chceš, nevěř. Mě to neublíží ;)

badisko

aha tak tu jses takovej psovod samouk interetovy odbornik…:D ..uz chapu ..PS; pani zertova je studovana zato ty se chovas jak prubertak…to ze nezdilis jeji nazor jeste neznamena ze je spatny ..a kdyz to nechapes je to problem …
Ja osobne s hafany vyrostl bohemica je chovatelkou uz X.let zato ty jsi chytra jak vopice ktera da na prvniho vola na internetu (dival jsem se na ty stranky)..a ridi se podle nej ..vis zlomit psa je jednoduche ale napravit to je slozite ten tylek tam nejak zapomnel napsat kolik tech hafanu zmrvil…vsak na tebe taky dojde …ja bych ti psa nesveril ani nahodou a to nejsem sam ..nekteri si to tady mysli jenze ze slusnosti to nereknou nechtej mit problemy tam nahore …ja jsem holvat drzka nevymachana a co na srdci to na jazyku …jak jsem rekl vcera psa do tve blizkosti bych nepuztil a kazdy normalni chovatel ktery psa prodava si o budoucim majiteli stenat udela obrazek a neda jen tak nekomu ..ty jsi zatim mela to stesti ze jsi narazila na blbce to je cele…

Konan-Pain

PS: Zajímalo by mě kolik máš zkušeností s panem Dostálem, že ho takhle surově odsuzuješ! Paní Žertová o sobě alespoň všechno ukázala v Polepšovně Mazlíčků – takže mám podle čeho soudit. Ale jak ty můžeš soudit někoho koho neznáš a nikdy jsi ho neviděl pracovat?!? A jestli dáš na cizí lidi na internetu tak chytrá vopice jseš leda tak ty.

badisko

Za 1 ja nemohu byt chtra jako Vopice …jsem muz takze muzu byt leda chytry jako vopice ..za 2..nikde jsem netvrdil ze je bez chyb ..ale tenhle posuk co se snazi chovat jako pes …a pritom je clovek uff to je mor ..mas uplne skreslene informace o psech psi jsou nasi spolecnici ..ale ..pracuji pro nas a ne my pro ne ;D…tak to bylo a tak to bude ..Za 3 nevyhrozuj a neurazej lidi za jejich zady klido Dostalovi napisu co si o jeho mysleni myslim koule na to mam …no dale tohle je otevrena debata a tomu co provadis se rika udavani ..a normalni lide neudavaj kdyz se jim nelibi pravda …:D…o psech vis kulovy tak me tady nepresvedcuj o sve pokrivene pravde ......takze az budes o psech neco malo vedet coz z tvejch otazek a odpovedi vypliva za nemas tuseni ktera byje ..tak odpovidej na otazky …PS ; necham tu tvou odpoved z rana smazat adminem ..aby sem neprisel nejakej blazen a nedaval yorkovy kosti.....nedelam to ze zasti jen na ochrany psu …no a jeste jedna vec prestanu se navazet az ty zacnes premyslet nad tim co vubec delas …ze tve zavadne odpovedi mohou nekomu ublizit ..

Konan-Pain

Neudávám z toho, že se mi nelíbí pravda. Nelíbí se mi vaše chování vůči mě od té doby, co jsem něco řekla o Bohemice. Jak se říká vrána k vráně sedá.
Až budete něco vědět o psech tak budete vědět, že jork je pes stejně jako doga a kosti tudíž může.
PS: Váš pravopis je opravdu strašný.

badisko

To ja vim a neni zadny argument ..tim mam namysli pravopis…zase vedle ty.. uz si asi nepamatujes jak to zacalo ze ?..no nic ..tady jsou vsichni pitomci jen ty jses ta nejchytrejsi …http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-yorksir-kosticky takze je tady celkem 9 lidi kteri nevedi o cem je rec ze …kdyz uz mekoho karas za pravopis tak se nauc cist …je to s tebou velice spatne …PS; zamet si pred svym prahem ohledne psani neni to jork.. ale york podle Panstvi Yorkshire domoviny onoho hafana …

Konan-Pain

český přepis je Jorkšírský teriér – jork ;)

anonym

Nejde o pravopis, ale o fakta. Nehádejte se! Obojí je dobře" jork i york asi jako kokr nebo cocker. Nejde mi odeslat zpráva vnitřní poštou na uzavřený profil ačkoliv kontakt povolen. Nemám teď čas a náladu to řešit, snad to zítra bude fungovat.

Konan-Pain

Ještě jednou se do mě navezeš takhle urážlivě a zaručuju ti, že to začnu řešit stejně jako Bohemicu.

anonym

Konan-Pain: Nevyhrožuj!

anonym

Není nad to, když máte pochopení admina:
g
Vaše odpověď:

Přesně to bude vědět paní doktorka. Tak se jí zeptej! www.hanazertova.cz

byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

anonym

Zlatý

Bohemica

Konan-Pain by neměla rezolutně odmítat odbornou literaturu o výchově psů. Sama přiznává, že nikdy žádnou nečetla, což je ovšem na jejích znalostech, otázkách a odpovědích citelně znát a to nejenom v oblasti kynologie.
Sama se psy žiji více než padesát let, ale nejsem natolik hloupá abych napsala, že vím všechno a žádné knihy nepotřebuji. Vždycky si ráda další přečtu i když se v ní třeba nedozvím nic nového, ale mohu alespoň srovnávat.
Výchova psa není chirurgie mozku a zvládne ji i začátečník, pokud bude dostatečně důsledný a bude se psovi často věnovat.
Každý pes potřebuje trochu jiný přístup, ale to poznáš sama. Co na jednoho psa neplatí, to druhému naopak sedí.
Proto bys měla naopak načerpat co nejvíc informací ať už z odborné literatury
nebo netu, ještě lepší je spojit se s nějakým zkušenějším člověkem, který má také psa. Můžete spolu chodit venčit a cvičit atd.
O klikru si přečti sama co a jak a udělej si vlastní názor. Ostatně i na této poradně se už klikr řešil. Je to minimální investice a uvidíš, zda ho budeš chtít
používat nebo ne. Já osobně ho používám, ale jinak než je běžné.
Kdybys potřebovala konkrétní radu na zdroje, písni mi vnitřní poštou.

Doplňuji:
Milá Konan-Pain: řídit se vlastním rozumem a citem je dobrý směr, ovšem pouze
v tom případě, že máš dostatek znalostí a zkušeností (tedy „rozum“) a svým pocitům rozumíš.
Přirozená komunikace se psy, kterou doporučuješ může být dobrá, ale pro koho? Když se člověk bude chovat „po psím“ aby svému psovi vyhověl a porozuměl? Chováš se ty také jako prasátko, které doma chováš, aby neutrpělo psychickou újmu? Nebo jako slípka? Promiň, ale to je poněkud naivní představa!
Když už jmenovitě odsuzuješ MVDr.Žertovou, zajímalo by mě, kolik s ní máš osobních zkušeností? Já si myslím, že žena ve vyšším středním věku, která se denně ve své dlouholeté veterinární praxi setkává s různými vystresovanými psími pacienty, bude mít určitě více zkušeností a praxe než někdo, kdo zatím vychoval tři psy, ale už radí, viz.tvůj odkaz.
„Přirozená komunikace“ je jeden ze směrů, které se v posledních letech vyrojily.
Ať se ti to líbí nebo ne, ty jsi člověk a je tvojí povinností se tak chovat.
Nechovej se tedy jako pes aj. zvíře při kontaktu se svými zvířaty. Zkušený člověk by se měl ke svým svěřencům chovat s přirozenou autoritou, korektně, ale má být vždy pánem situace. Jinak totiž hrozí riziko různých nebezpečných situací, které ohrožují nejenom ostatní lidi, ale i zvířata, a zodpovědnost vždy nese majitel zvířete.
Moji psi mají mezi sebou přirozenou hierarchii smečky, ale já stojím mimo tuto hierarchii. Respektovat mě musí absolutně a v každé situaci všichni. Nedovedu si představit, že bych měla být jedním ze členů smečky a svou pozici neustále utvrzovat, Každý z těch bobánků váží skoro 100kg a nejsou to žádní mamlasové.
Je jasné, že taková autorita a nadřazenost se nedá nastolit fyzickou převahou.
Z tvých dotazů, které tady v poslední době pokládáš, je zřejmé, že nemáš ještě ani základní znalosti. Uč se a studuj, ale nikoho neposuzuj, nekritizuj ani nepovyšuj. Na to ještě nemáš dost znalostí ani zkušeností.
Až toho budeš opravdu znát hodně, budeš jistě pokornější k názorům ostatních.
Vepište odpověď…