Kamínek

Kolik procent lidí v ČR mluví španělsky?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Podle průzkumu ČSÚ z druhé poloviny roku 2016 jen cca 2 % – viz zdroj

Zdroj: https://www.sta­tistikaamy.cz/2017/10/­17/ctyri-z-peti-cechu-se-domluvi-cizi-reci/

Další odpovědi
Drap

O tom se statistiky nevedou.

Rokio

Já jsem se španělsky učil, ale neřekl bych, že umím španělsky. Umím jen nějaké základní fráze a asi 50 až 100 slov.

Ametyst

Znamená to, že se naučili španělsky nebo to má být jejich mateřská řeč?

Kamínek

myslel jsem ty, kteří se to naučili