Rokio

Kolik peněz by vám museli dát, abyste byli ochotni skočit s padákem?

Já se strašně bojím výšek. Proto mi museli dát alespoň půl mega českých korun, abych skočil s padákem.

Jak je to u vás?

Nejlepší odpověď
Malvína

Žádné. Byl by to vynikající dárek. Čímž neříkám, že bych se nebála, ale rozhodně bych do toho šla!

Další odpovědi
Kazatel

Na to mě napadá jeden takový vtip..

Kohn leti letadlem do New Yorku. Obsluhuje ho mlada, pohledna letuska a Kohn povida: „Poslouchaj, slecno – ja ted budu tejden v New Yorku, docela sam – nechtela by mi na tu dobu za sto tisic delat spolecnici – se vsim vsudy, ve dne i v noci?“
Stevardka se zapyri a povida: „Za sto tisic? Proc ne?“
„A co takhle za tisicovku?“
„No dovolte, copak jsem nejaka kurva?“
„To uz jsme si ujasnili, ja myslel, ze uz se bavime o cene!“

zjentek

Mega!

Dochy

Já bych si skočil rád.

Kepler

Já jsem se už skoro rohodl, že si to zaplatím. Tedy ne přímo skok z letadla (i když i na ten může dojít.) Pokud budu jakž takž ve zdravotním stavu. budu s kopilotem řídit ultralight,

Rocker

Já bych za to i zaplatil,mám rád adrenalin.

led

Jako správnej skrblík řeknu jen „Já to beru, šéfe, když platit pak všecho z vašeho účtu a když brát zisk, tantiemy a slávu, to beru, jsem zde“.
Nebudu přeci říkat, že já hrála metlobal a skákala z Měsíce a hvězd na Zem již v dobách předčlověčích.