Marshmallow

Kolik lidí se vejde do autobusu s 36 místy na sezení ?

malá logická hádanka x3

Nejlepší odpověď
breja

36 a jeden řidič, další mohou stát

Další odpovědi
iceT

36 si jich sedne a ten zbytek bude stát.Číslo se odvíjí od prostorové výraznosti stojících lidí.Čím více prostorově výrazných,tím méně místa ke stání a taky tím menší výsledné číslo.

anonym

Na dotazu nevidím logického zhola nic a hádankou je jen to, kdo a kde a proč tuhle (slušně řečeno – podivnou) soutěžní otázku vyhlásil…

arygnoc

iceT_

„prostorovo výtŕazní“ :DDDD

snáď bečky nie?
teda, slušne, obézni, po našom tlstí ako prasce.

iceT

I já jsem prostorově výrazná,ale nepovažuju se za tlustou,ba ani za obézní a nebo tlstou ako prasce,to opravdu nee.