Lgee

Kolik let byste chtěli žít?

Nejlepší odpověď
Kelt

Pokud mi to zdraví, rozum a finance dovolí. Mít hromadu peněz a nemoci se pohnout z postele , nebo nechápat přečtený text. Tak toho bych se nechtěl dožít.
Chtěl bych umřít ve sto letech, aby mne zastřelil žárlivý manžel, nebo aby mne naháněli žárliví manželé z celého světa.

Další odpovědi
Drap

105, přitom plný síly, elánu a zdraví.

Rokio

Chtěl bych žít alespoň 70 let.

nyjono

Tolik, kolik mi dovolí zdravotní stav a zdravý rozum. Jak píše Kelt.
Matka mé kamarádky trpí, je to to správné slovo. Trpí Parkinsonovou chorobou.
Jistě, jako spousta jiných, ale nechci se dožít závislosti na někom.
Tatínek mého známého zemřel při cestě na krmení králíků. Ideální odchod. Žádný trápení.

Jack 12323

zjentek

Rokio, kde se v tobě vzala ta skromnost? Dle tvých otázek a odpovědí okolo investic by si jeden myslel, že nebudeš chtít žít tak krátce a budeš si chtít urvat víc… no, vidno, že zdání někdy klame.