Matthew

Kolik jste nejvíc vyhráli ve sportce peněz ? :)

Já 90 Kč :D:D

Nejlepší odpověď
briketka10

97 Kč :))
Doplňuji:
barbakane tak co ti brání sázet dál HA :)

hele všimli ste si zmizela Dr.Axl.
odpověď přiznejte se kdo ji smazal ??

Další odpovědi
venkovan

Leta pravidelně 5 200,– Kč ročně
Týdně nevsazených 100,– Kč x 52 týdnů v roce.

Drap

Asi před 30-ti léty 32 Kčs

tom004

Sportka, druhá cena, s kamarádem napůl 19 000,– Kč, v roce 1966. Tenkrát byla první 40 000,– Kč. Od té doby nesázíme.

anonym

Pamatuji si když jsem byl malej (7, 8 let) tak vždy jsem si vyplnil tiket Sportky a moje výhry se pohybovali od 100 Kč a maximální 2× byla 350 Kč.

anonym

Mé výhry byly neveliké.Za moji éru,co sázím Sazku,jsem vyhrál 2* cca 650 Kč a mnohokrát tu pátou,ale vklad se nezúročil výhrou. Ale dnes,možná.....

anonym

Vyhrávám jako blázen, protože za takovou hloupost nevyhazuju žádné peníze. Ty tak zůstávají v mé kapse a můžu je klidně považovat za výhru 🙂 … neznám mnoho lidí, kteří by skutečně považovali pravidelné sázení za ziskovou aktivitu.

Emefej

V říjnu 1981 výhra 17000 Kčs, tenkrát to byly opravdu velmi slušné peníze (jako čerstvý absolovent jsem měl nástupní plat 1680 Kčs hrubého).

vera12

nejvíce 500 kč .

anonym

Loterii nesázím, takže jsem vyhrála nula korun. Raději hraji soutěže o věcné ceny.

honza19hk

necelých sto táců,před 5 lety.Ale to nebyla sportka nýbrž sázka ve fotbale.