bolak

Znáte někoho kdo vyhrál nějakou velkou sumu peněz? milion+

Změnilo ho to? Případně znáte někoho (třeba hazardního hráče) kdo naopak přišel hraním úplně o všechno? Jak se s tím vypořádal? A co vy, taky už jste někdy něco vyhráli? Kolik nejvíc?
Doplňuji:
Drap: a změnilo tě to nějak?

Nejlepší odpověď
Drap

Neznám nikoho kdo vyhrál nebo prohrál milion. Sám jsem před léty vyhrál 50 kč
Doplňuji:
Nevšiml jsem si žádné změny.

Další odpovědi
arygnoc

milión nie je väčšia suma peňazí, veď za milión si dnes pomaly ani nekúpite byt.

Nepoznám nikoho takého, ale pár známych sa už odsťahovalo, tak ktovie.

terry

Ne, že by přímo vyhrál, ale zdědil.
A moc dlouho jim peníze nevydržely. Jezdili více než 100 km, do Phy, na večeře atd.
Myslím, že to je tím, že když někdo přijde k penězům najednou, chce si je užít a neumí s nimi hospodařit.
Když se je ale naučí vydělávat a přicházejí postupně, naučí se, jak to s nimi funguje a je to zcela jiná písnička 🙂.