zjentek

Kolik je podle vás ideální počet sexuálních partnerů?

Myslím ideální k tomu, abychom z dané problematiky něco málo pochopili (pokud je tedy v této oblasti vůbec žádoucí něco chápat).
Já si myslím, že tak těch sto lidí už by zde dokázalo člověka něčemu naučit, aby přestal život chápat čistě teoreticky (tedy pokud preferuje intimní život s člověkem). Co vy?

Další názor>>>https:­//www.novinky­.cz/zena/vzta­hy-a-sex/clanek/zajima-vas-jaky-je-idealni-pocet-sexualnich-partneru-mozna-budete-prekvapeni-40364264#source=hp&seq_n­o=9&dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=zM9i9qvybAA-202107041200&­dop_id=40364264&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
Daidal

Jeden.
Podle názorů „expertů“, vědců a sexuálních poradců by musela být každá holka naprostá děvka, aby poznala sama sebe, aby poznala, KDO jí vyhovuje, jaký typ můžů, CO se ji líbí, JAK se jí to líbí a KDE, popřípadě ještě i S KOLIKA, samozřejmě v tom musí být expertka s mnoha zkušenostmi, nevyjímajíc všechny experimenty a dobrodružství na jednu noc… To musí už tak do 22 let vystřídat tak 50 chlapů. A chlap možná ještě víc…
Taková promiskuitní společnost se mi maximálně hnusí. A nějaká věrnost v parnetrském vztahu nebo manželství je pro většinu taky passé.

Beru, když třeba nevyjde první vztah a najdou si někoho jiného, ale tvl, ještě před 20 mít i víc jak 10 partnerů… nevyspělé děcka, které ještě ani nevědí, co chtějí, na zvtah nejsou připravané a na sex už vůbec ne. Jen to chtějí zkusit a hlavně jim jde jen o potěšení (a zazářit ve společnosti, kolektivu)… opomínajíc, že začínají často ještě před 15 rokem.

Další odpovědi
Justin1

Podle mě by klidně mohlo být ideální mít jednoho, který nám vyhovuje tak, že ho už nepotřebujeme vyměnit.

paul1

Je to různé. Jeden citát:
„Jo kdyby ti ptáčci vyletěli všichni najednou, tak by bylo zatmění slunce“. Odpověď
Ljuby Hermanové na otázku Jaromíra Hanzlíka, kolik měla milenců. Měla rušný život,
a asi se i napříč tomu dožila ve zdraví poměrně vysokého věku. 😁

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Možná místo slova KOLIK mělo být v otázce použito slůvko JAKÝ, ale co už… každý den není posvícení.