Mucillinka

Kolik hodin může brigádník měsíčně odpracovat-student

Zajímalo by mě, kolik hodi můžu jako brigádník-student oddělat, myslím, že je to 80 hodin za měsíc, ale nejsem si jistá. Mám podepsanou smlouvu a „růžový papír“ na daňové vyrovnání-nejsem načerno..děkuju

Nejlepší odpověď
Hlada

40hod/týden platí pro mladistvé 15 – 18 let.

Další odpovědi
Ella

máš v podstatě pravdu – jako student na DPČ můžeš oddělat polovinu hodin, které mají ti na plný úvazek, omlouvám se že to není přesná formulace.
Mám ot taky tak, zatím a mám doma i tabulku, která je myslím stejná i pro tebe.
květen – 88 h
červen – 88
červenec – 76
srpen – 92
září – 84
říjen – 80
listopad – 84
prosinec – 84