MrnousakCZE

Kolik hodin je plavani na SS?

Na sš mame hodiny plavani, je naky predepsany pocet lekci ktere se absolvuji nebo si to kazda skola hazi jak chce? Diky.
Pardon za kategorii pracovni pravo jedu z mobilu a neslo tam dat noc jineho

Nejlepší odpověď
annas

I když je plavání zařazené v osnovách, záleží na tom, zda je plavecký bazén v blízkosti, nebo se musí dojíždět jinam, na jeho vytíženosti atd. Takže to záleží na škole.

Můžete si přečíst, co uvádí MŠ v osnovách.

"Tematický celek plavání se vyučuje na školách s vhodnými podmínkami pro jeho výuku. Již od 1. ročníku je možné zařadit plavání v rámci výběrového případně i učiva základního / v tom případě se úměrně krátí ostatní tematické celky/ až v rozsahu 20 hodin. "
http://www.nu­ov.cz/uploads/RVP/u­cebni_osnovy/TE­LESNA_VYCHOVA_1­.pdf

Další odpovědi
Drap

Každá škola to má jinak.