Avatar uživatele
anonym

Kolik hodin denne stravite spanim , praci , cekanim a volnym casem ? -iv-

Doplňuji:
Chudste , ja minuly tyden porad nekde cekala : U pokladny , v bance , na poste , u doktora… dnes na syna , ktery mel prijit , ale napsal , ze je na rybach a ze je to " masakr " – zitra pry priveze .. tak asi ten masakr. 🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, takhlene, chudst, tom004, barnajka, tuCZek před 4706 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Práce, čekání, volný čas…to všechno mi nějak splývá, takže nedovedu vyčíslit :) Jediná složka, co má jakžtakž pevný obrysy, je ten spánek. Ani tady ale neumím říct konkrétní cifru – někdy spím 8 hodin denně, jindy s bídou čtyři. Pravidelně jednou týdně se mi „podaří“ nespát vůbec a většinou pak to manko už nestačím nahánět.

A co se toho čekání týče: řekla bych to asi tak, že není čekání jako čekání :) Čekání na milýho společníka je mi potěšením, pár minut čekání na šalinu mi nevadí, čekání ve frontě u pokladny snáším s velkým sebezapřením. Zato čekání v čekárně u doktora vyloženě nenávidím. Už tak mívám z návštěvy doktorů nervy na pochodu a každá minuta zbytečných průtahů moje utrpení jenom zhoršuje. Nedejbože, aby si vedle mě sedla stará paní s nutkavou potřebou sdílet s někým průběh svých chorob..to je úplně na infarkt :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Vsedni den: spani – od jedenacti do sedmi (= 8 hodin), prace – (skola = jak kdy, nekdy dve, ale jindy zase 12 hodin), cekani – ‚0min‘ (hromadne dopravy vyuzivam minimalne, takze nevim, copak tim cekanim myslis – jestli fronty, apod., tak to je individualni pokazde jinak.), volny cas – zbytek (jenze i ve volnem case je prace – uceni doma, domaci prace, apod.). Ale dejme tomu, ze zhruba by se dalo rict: 8 hodin spanku, 8 hodin prace a 8 hodin ‚volna‘.

Vikend: spani – 11–12 hodin, prace – 0min, cekani – ‚0min‘ (viz predtim), volny cas – zbytek (viz predtim). :)
Doplňuji:
Jo tak :) No, tak v tom pripade plati – je to individualni, nektere dny necekam vubec, jindy si zase nejaky ten casek pockam. Coz samozrejme vyuziji smysluplne – vzdy, kdyz predpokladam zdrzeni, si s sebou beru knizku :)

A at chutnaji ryby – pak se ozvi, jake druhy chytil a jak sis je udelala!

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Jelikož už mám odpracováno,tak nejvíce času strávím na zahrádce nebo spaním,když není hezky a taky u PC na odpovědích.cz na dobré otázky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Spánek,tak od půlnoci,vstávám mezi pátou a půl šestou každý den.Ostatní činnosti se prolínají podle potřeby.Jedna z mála výhod důchodu.Co nemám rád,je čekání,kdekoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Prací ted skoro furt,volný čas nemám skoro žádný ale už jsem své tempo trochu spomalila a věnuji se i svým dětém nemá cenu se furt za něčím honit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek