FlAsh_7

Kolik fotek do portfolia?

Dobrý den, jsem fotograf a právě si „buduji“ takové předváděcí portfolio svých prací. Ptám se, kolik fotek by mělo být cca v portfoliu? Šlo by třeba něco kolem 70?

Odpovědi
Edison

Všechno, s čím objekty/majitelé souhlasili, aby bylo v portfoliu zveřejněno/pre­zentováno. Zpravidla se toto domlouvá předem s tím, kdo je objednatel/zákazník fotografických prací. GTo, že fotíš z Tebe ještě fotografa nedělá!!!

anonym

Dej tam to nejlepší co máš, vyber ze svých fotek klenoty které měly na soc sítích nebo kdekoliv si je prezentoval ten největší ohlas nebo ty o kterých se domníváš že definují tvůj osobitý styl. Počet není rozhodující, často méně (zato lépe) je více.