Smackdown

Kolik dB je na festivale nebo koncertě?

dB = decibely(Rockfor­people, Otvírák, Tomorrowland atd.)

Nejlepší odpověď
dubraro

Na rockovém koncertě poblíž pódia obvykle přes 120.

Další odpovědi
led

Vpredu v centre zvuku, to dokáže zakryť štart veľkého lietadla.

xxx3

jak kde. U reprobeden víc, vzadu míň. Akustický tlak, který můžou produkovat velké „stadionové“ systémy (typicky třeba K1 od firmy L'Acoustics) jsou schpné v 1m od reproboxu vyvinout ve špičkách tlak hodně přes 140 dB. S každým zdvojnásobením vzdálenosti ale akustický tlak dvojnásobně slábne. Subbasobvé bedny dávají obvykle ještě větší sílu, člověk to ale v basovém pásmu vnímá méně citlivě než třeba u 5000Hz.

Drap

Na každé akci je to jinak.

Danina65

Pro mě prostě hodně.