dust8

Kolik dáváte pepře na mísu okurkového salátu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Přiměřeně, přiměřeně, přiměřeně…trochu pepře, ať se vzepře.

Další odpovědi
aliendrone

Hmm, asi tak podle velikosti mísy, to zaprvé. Za druhé dle samotného pepře, pokud je pepř mletý (nějaký noname) tak více, než když je třeba mletý od Vitany a pokud je to pepř z mého mlýnku na pepř (jehož obsah plním sám), tak ho dávám nejméně.

Rozdíly mezi těmi pepři jsou VELKÉ a mezi tím „noname“ mletým (obvykle „na prach“) a doma v mlýnku umletým doslova propastný. To ovšem platí dnes snad pro VŠECHNY kuch. suroviny/koření atd. a ve výsledku se při STEJNÉM výrobním postupu/technologií přípravy rozdíl projeví tak, že finální jídlo je od „famózní mňamka“ až po „no jo, dá se“. :(

Emefej

Podle chuti.

anonym

Záleží, osobně mi stačí na mísu 2 špetky.