Rokio

Kolik a jaké máte jazykové certifikáty?

Já zatím žádné jazykové certifikáty nemám, ale anglický jazyk ovládám na úrovni B1 a moje jazyková úroveň v německém jazyce je A2. Soudím tak na základě toho, že mám maturitu z AJ a pokud jde o NJ, tak moje učitelka němčiny si myslí, že mám velkou šanci získat jazykový certifikát z A2 jazyka německého.

Odpovědi
CptKirilenko

1; mám FCE z angličtiny (B2/C1), v budoucnu bych chtěl udělat německý Goethe Zertifikat a CAE z angličtiny.