kataran2015

Kluk ze sousední organizace. Jak tomu pomoci?

Ahoj. Pracuji ve speciální škole. Ve vedlejší organizaci- stacionáři pro postižené dělá jeden mladý kluk. Naše budovy jsou hned vedle sebe, propojené. Viděla jsem ho ve škole, na chodbě, když šel jednomu klientovi pro oběd. Vždy to byla rychlost. Pokaždé tam ještě někdo byl. Šla jsem třeba i s dětmi. Viděla jsem ho tak minimálně, jelikož má pokaždé jiného klienta.. Já taktéž chodím každý den v jiný čas na oběd. Na facebooku jsem zjistila, že mu bude teprve 21. Věk mi nevadí. Včera jsem si ho přidala do přátel. Žádost ještě večer přijal. Ptal se mne, jestli se známe a odkud.. Tak jsem mu říkala, kde dělám a ze sem ho tam párkrát už viděla. Prý tam pracuje chvíli. Bavili jsme se o mé i jeho práci. Děláme se stejnou cílovou skupinou. Říkal mi další své studijní a pracovní plány. Chtěl by jít studovat sociální práci do Prahy. Já na té škole studovala. Tak jsme o tom hovořili a říkala mu, že kdyby ho něco zajímalo, tak se může na cokoliv zeptat. Zajímal se také o mou práci. Psala jsem tak napůl já, napůl on. Pak po 11 hodině jsem říkala, co už je hodin. Tak pak za nějakou dobu řekl tak zatím asi dobrou noc. Ráno ještě pak když četl, že jsem mu napsala dobrou noc, poslal palec nahoru. Na profilu nemá žádné fotky, nic vyplněného. Jak mám vědět, jestli má vůbec přítelkyni? V práci nemám většinou šanci ho potkat a vůbec nevím, který den koho má a kde se bude pohybovat. Poradíte prosím, jak dále postupovat? Nechci být vlezlá a otravná. Jak zjistit, zda by se mnou někam zašel?

Odpovědi
autacek

Jejda, to je napínavý.

Tak když máte práci ve stejném místě, třeba mu navrhni, že byste mohli někdy zajít společně na oběd a tam vše co tě zajímá můžeš vyzvědět.

No, nebo zapoj hlavu a fantazii a na nějaký „nenápadný“ důvod, proč by na tebe mohl počkat třeba po práci vymysli sama, pokud je ti nepříjemné rovnou mu napsat, jestli by nezašel někdy na kafe, zákusek, či zmrzku.

Drap

Co se ho pokusit zeptat?

ivzez

Kataran,
nikdy si o nikom nic nezjišťujte!

Pokud Vás něco zajímá, ptejte se toho,
o kom chcete něco vědět.

Já bych navrhla společný oběd.

led

Ak sa vám niekto páči, oslovte ho… Nemému ťažko rozumieť.