Avatar uživatele
tessftg

KLASIFIKACE

Dobrý den chtěla bych se zeptat jesli mě muže učitelka neklasifikovat když mám 29 % nesplněnou docházku zbytek jsem tam byla , písemky mám všechny dopsané slohovky taky a sesit taky v tom případě nechápu proč by mi měla dávat neklasifikaci jaký je na to váš názor popřípadě jak to mohu změnuit nemůžu být neklaśifikovaná předem děkuji :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3745 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Neznám důvody rozhodnutí učitele, ale je možné vás neklasifikovat i při menší absenci.. Učitel totiž může svůj postup konzultovat s ředitelm školy, jak si můžete přečíst v klasifikačním řá­du.

1. 2 Neklasifikace
Pokud absence žáka v daném předmětu přesáhne 30 % (u předmětů praxe a laboratorních cvičení 20 %), je žák neklasifikován. V případě včasného doplnění látky a odpovídajícího počtu klasifikačních podkladů může učitel klasifikovat žáka i v tomto případě.

Pokud učitel hodlá neklasifikovat žáka s menší absencí, projedná svůj postup s ředitelem školy.

Klasifikace za 1. pololetí může být provedena nejpozději do 30. června daného školního roku. Není-li možné žáka hodnotit ani v náhradním termínu, žák se za první pololetí nehodnotí.

Odkaz na klasifikační řád jedjné školy, platí na všech školách stejně.

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:Eu_U­Qy81VPMJ:zshk­.cz/files/Kla­sifika%25C4%258D­n%25C3%25AD%2520%25C5%25­99%25C3%25A1d_SZ%25C5%25­A0_od_2010.doc+&cd=7&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-a
Doplňuji:
Ocko cituje z klasifikačního řádu pro základní školy, i když otázka je v kategorii střední školy

Možno ověřit z odkazu, z něhož čerpala: Hodnocení a klasifikace žáků – Základní škola Kojetín

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:rLKp7WXu­AYEJ:www.zs-kojetin.cz/wp-content/upload­s/2011/12/Hod­noceni-zaku-od-1.9.2012.doc+&cd=1&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-a

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak si přečti výtah z článku Hodnocení žáků – jak bojovat s učiteli:

Při dlouhodobé absenci žáka /déle než 15 vyučovacích dnů v kuse/ jsou vyučující povinni zajistit domácí úkoly pro žáka a kontaktovat rodiče k zajištění doučení látky.

Při absenci za pololetí vyšší než 250 hodin bude provedena dodatečná klasifikace. Vždy se bude vycházet z toho, jak byl žák po dobu absence doučován, plnil úkoly a zejména ze závažnosti nemoci.

Nelze-li žáka pro závažné objektivní důvody klasifikovat na konci prvního pololetí, určí ředitelka školy pro jeho klasifikaci náhradní termín a to tak, aby klasifikace žáka mohla být provedena nejpozději do dvou měsíců po ukončení 1.pololetí. Není-li možná klasifikace ani v náhradním termínu, žák se za první pololetí neklasifikuje.

Nelze-li žáka pro závažné objektivní důvody klasifikovat na konci druhého pololetí, určí ředitelka školy pro jeho klasifikaci termín a to tak, aby klasifikace žáka mohla být provedena do konce září, do té doby žák navštěvuje podmínečně vyšší ročník, případně znovu 9. ročník. Žák, který nemohl být klasifikován v náhradním termínu, nebo byl klasifikován nedostatečně, opakuje ročník.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

když vidím co jsi napsala, chyb jak máku a vyjadřovací schopnosti na úrovni 5-letého dítěte, můžeš být ráda, že tě neklasifikuje, protože by tě 5 z JČ neminula…snad to do opravných zkoušek stihneš napravit…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek