zjentek

Když tady něco nevím, tak to jednoduše smažu?

A já myslel, že princip je opačný – když něco nevím, tak se tady zeptám!

Až tak vás zasáhl kovid společně s válkou na UA v kontextu s „desinformacemi“? Takže teď už tady nově budeme mazat i otázky z kat. věda a jazyky? Už nebude nově možno dozvědět se zde, jak psát správně česky? Hezky! Jen tak dále! Bravo! Tleskám vám jako Zelenskyjemu. );

Smazaná anketní otázka:

Vaše otázka: Která věta je správně?

Žádný kontext není. Věta má být odpovědí něčímu vysvětlování (následovala anketa v pěti bodech, vysvětlující samotnou větu).

byla smazána administrátorem z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

Smazáno podle, aniž by přišlo upozornění do osobní schránky (někteří jsou si zde zřejmě rovnější). );

Odpovědi
Filip84

Jenom, jako, bokem, protože už jsem si toho párkrát všiml: Zelenskiy je v anglické transliteraci z ruštiny „Zelenskiy“, v anglické transliteraci z ukrajinštiny „Zelenskyy“, a v české transliteraci Zelenský. Tedy, nikoli „Zelenskyjemu“, ale „Zelenskému“, „Zelenskiyému“, nebo „Zelenskyyému“.

aliendrone

Nebuď nasranej woe, radši mysli na svoje zdraví. Rozčilování se škodí a pokud vyloženě nepácháš sebevraždu (jako já ;) :D), tak si adrenalin šetři na důležitější věci. Havloidní dem(ent)okracie ti jiich dodá VÍC NEŽ DOST! (Teď myslím má přijít DALŠÍ zdražení plynu a prý PĚKNĚ MASTNÉ!) ;) :)

Každopádně jestli TOHLE nezabere, tak už NWM! https://www.y­outube.com/wat­ch?v=buVU03KX8l0 Sorry že netančí, nechtěl jsem tě dohnat k slzám. To ponechám na naší vládě a ZLOunii. Už je ti lépe, chmeyde? ;) :D :D

zjentek

Alien 😁🤭 tak to by ušlo! Ta poznávačka 🤦‍♂️ tvl dát mně tam takovou buchtu a plést do toho LGBT, tak tomu říkám masírka lidstva, to nedávám.

aliendrone

3jentek>>> Vážně UBER bejku! Je tam totiž LBGTR. Ale na férovku, hned z první jsem to viděl STEJNĚ, musel jsem si to vrátit z5, jinak bych si hlavu ukroutil! :D :D :D
Ale ani tak jsem smysl prvních 2 písmen nepobral. Poslední jsou jasná, je to Nissan GTR. ;) :)

zjentek

Já vím! D; D; D; …A stejně si myslím že to LB si dal/dala právě ze stejnýho důvodu. Aby to tak prostě vyznívalo, no.

zjentek

Filip, a pro mě to bude napořád komu čemu- Zelenskyjemu, o kom o čem- Zelenskyjem = Zeleň s kyjem, bo tento příměr mně tohoto „vojáka“ nejblíže specifikuje.

Filip84

V pohodě, však si piš, co chceš, rozumět tomu je. Jenom jsem si toho všiml, tak jsem Ti to napsal. 🙂

zjentek

Jestli to chceš vysvětlit tak zeleň jako gumový mozek a s kyjem, bo vojenské technice jako herec rozumí jako zjentek češtině. Takže vymaštěný mozek, ketrý ví prd o válce, ale vede ji, zatímco protistrana si mezitím jen jaksi „operuje“. Dokud je „komediant“ nenasere a nezačnou mu tam válčit taky!