kurec

Když se pořádá Maškarní ples to znamená že se můžu přestrojit za co chci?

Když se pořádá Maškarní ples to znamená že se můžu přestrojit za co chci?Nebo to má i nějaké pravidla?Nebo můžu jít za jakou postavu chci z jakéhokoliv filmu atd?Samozdřejmě když to má i nějaké téma tak by bylo dobré ho i dodržet.Já jen že Cosplayer a lidé z maškarního plesu mi příjdou tak strašně moc odlišní?

Odpovědi
klumprt

Běž za revizora. Nějakou starší bundu po fotrovi, ledvinku a kostým je hotov.